4-les Ve Výškách s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:17
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
37 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 31844/SL39/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | ||
| C 31844/SL38/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 11.7.2025 | 26.7.2025 | ||
| C 31844/SL36/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 7.7.2024 | 7.7.2024 | ||
| C 31844/SL34/KSPL | zakladatelské dokumenty SS | 1.3.2024 | 12.3.2024 | 12.4.2024 | 3 | |
| C 31844/SL33/KSPL | účetní závěrka [2022] vzz | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL32/KSPL | účetní závěrka [2022] příloha | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL31/KSPL | účetní závěrka [2022] rozvaha | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL30/KSPL | účetní závěrka [2021] vzz | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL29/KSPL | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL28/KSPL | účetní závěrka [2021] příloha | 3.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | ||
| C 31844/SL27/KSPL | účetní závěrka [2020] vzz | 30.3.2021 | 20.4.2021 | 4.5.2021 | 2 | |
| C 31844/SL26/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 30.3.2021 | 20.4.2021 | 4.5.2021 | 2 | |
| C 31844/SL25/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 29.3.2021 | 20.4.2021 | 4.5.2021 | 2 | |
| C 31844/SL24/KSPL | účetní závěrka [2019] vzz | 18.3.2020 | 4.11.2020 | 11.11.2020 | 2 | |
| C 31844/SL23/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 18.3.2020 | 4.11.2020 | 11.11.2020 | 2 | |
| C 31844/SL22/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 16.3.2020 | 4.11.2020 | 11.11.2020 | 2 | |
| C 31844/SL21/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha | 18.3.2019 | 24.7.2019 | 15.8.2019 | 2 | |
| C 31844/SL20/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 19.3.2019 | 24.7.2019 | 15.8.2019 | 2 | |
| C 31844/SL19/KSPL | účetní závěrka [2018] vzz | 18.3.2019 | 24.7.2019 | 15.8.2019 | 2 | |
| C 31844/SL18/KSPL | zakladatelské dokumenty společenská smlouva-ÚZ | 29.11.2018 | 6.12.2018 | 13.12.2018 | 3 | |
| C 31844/SL17/KSPL | notářský zápis [Nz 723/2018] rozhodnutí | 29.11.2018 | 6.12.2018 | 13.12.2018 | 4 | |
| C 31844/SL16/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha | 21.3.2018 | 17.7.2018 | 27.7.2018 | 2 | |
| C 31844/SL15/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz | 21.3.2018 | 17.7.2018 | 27.7.2018 | 2 | |
| C 31844/SL14/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 21.3.2018 | 17.7.2018 | 27.7.2018 | 2 | |
| C 31844/SL13/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 21.6.2017 | 31.7.2017 | 3.8.2017 | 2 |
záznamů na stránku