ERILENS s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 04:43
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
72 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 7818/SL72/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 1.12.2025 | 2.12.2025 | 16 | |
| C 7818/SL71/MSPH | účetní závěrka [2022] | 30.6.2023 | 21.10.2024 | 24.10.2024 | 16 | |
| C 7818/SL70/MSPH | účetní závěrka [2023] | 25.6.2024 | 21.10.2024 | 24.10.2024 | 16 | |
| C 7818/SL69/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 8.9.2022 | 16.12.2022 | ||
| C 7818/SL68/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 10.11.2022 | 11.11.2022 | 25 | |
| C 7818/SL67/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 270/2022] | 12.4.2022 | 12.4.2022 | 10 | ||
| C 7818/SL66/MSPH | zakladatelské dokumenty | 11.2.2022 | 8.4.2022 | 11.4.2022 | 10 | |
| C 7818/SL65/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 31.12.2020 | 8.12.2021 | 10.12.2021 | 25 | |
| C 7818/SL64/MSPH | zpráva auditora r. 2019 | 31.12.2019 | 16.2.2021 | 19.2.2021 | 26 | |
| C 7818/SL63/MSPH | zpráva o vztazích [2019] | 31.12.2019 | 16.2.2021 | 19.2.2021 | 3 | |
| C 7818/SL62/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 16.2.2021 | 19.2.2021 | 6 | |
| C 7818/SL61/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 16.2.2021 | 19.2.2021 | 12 | |
| C 7818/SL60/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 16.2.2021 | 19.2.2021 | 4 | |
| C 7818/SL59/MSPH | notářský zápis [NZ 132/2021] rozhodnutí jediného společníka při výkonu působnosti valné hromady/změna zakladatelské listiny/odvolání a jmenování jednatele | 11.2.2021 | 11.2.2021 | 2 | ||
| C 7818/SL58/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 4.3.2019 | 11.3.2019 | 2 | |
| C 7818/SL57/MSPH | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 31.12.2017 | 2.11.2018 | 7.11.2018 | 4 | |
| C 7818/SL56/MSPH | účetní závěrka [2017] Příloha | 31.12.2017 | 2.11.2018 | 7.11.2018 | 17 | |
| C 7818/SL55/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 26/2018] | 5.2.2018 | 5.2.2018 | 8 | ||
| C 7818/SL54/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 30.11.2017 | 8.12.2017 | 17 | |
| C 7818/SL53/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 30.11.2017 | 8.12.2017 | 4 | |
| C 7818/SL52/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 8.11.2017 | 28.11.2017 | 6 | |
| C 7818/SL51/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 27.7.2016 | 2.8.2016 | 6 | |
| C 7818/SL50/MSPH | účetní závěrka [2015] příloha | 31.12.2015 | 27.7.2016 | 2.8.2016 | 12 | |
| C 7818/SL49/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 27.7.2016 | 2.8.2016 | 6 | |
| C 7818/SL48/MSPH | účetní závěrka [2014] Příloha | 31.12.2014 | 27.7.2016 | 2.8.2016 | 12 |
záznamů na stránku