MO-BY s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 03:10
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 13704/SL51/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026 | 11.5.2026 | 11.5.2026 | 24.5.2026 | ||
| C 13704/SL50/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2025 | 12.5.2025 | 13.5.2025 | 22.5.2025 | ||
| C 13704/SL49/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 13.5.2024 | 23.5.2024 | ||
| C 13704/SL48/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2023 | 16.5.2023 | 3.6.2023 | 15.6.2023 | ||
| C 13704/SL47/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2022 | 7.5.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 13704/SL45/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 6 | |
| C 13704/SL44/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 3 | |
| C 13704/SL43/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 2 | |
| C 13704/SL42/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 2 | |
| C 13704/SL41/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 6 | |
| C 13704/SL40/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 3 | |
| C 13704/SL39/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 2 | |
| C 13704/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 3 | |
| C 13704/SL37/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 1.11.2021 | 8.11.2021 | 6 | |
| C 13704/SL36/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 3 | |
| C 13704/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 6 | |
| C 13704/SL34/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL33/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 3 | |
| C 13704/SL32/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL31/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 6 | |
| C 13704/SL30/MSPH | účetní závěrka [2015] příloha | 31.12.2015 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL29/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL28/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL27/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 | |
| C 13704/SL26/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 16.11.2018 | 30.1.2019 | 2 |
záznamů na stránku