THERMOSERVIS spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:38
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 10137/SL56/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 6.11.2025 | 6.11.2025 | 12 | |
| C 10137/SL55/MSPH | zpráva auditora r.2024 | 31.12.2024 | 6.11.2025 | 6.11.2025 | 4 | |
| C 10137/SL54/MSPH | výroční zpráva [2024] | 31.12.2024 | 6.11.2025 | 6.11.2025 | 6 | |
| C 10137/SL53/MSPH | notářský zápis [NZ 43/2025] | 10.2.2025 | 10.2.2025 | 8 | ||
| C 10137/SL52/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 10.10.2024 | 16.10.2024 | 14 | |
| C 10137/SL51/MSPH | zpráva auditora r. 2023 | 31.12.2023 | 10.10.2024 | 16.10.2024 | 4 | |
| C 10137/SL50/MSPH | výroční zpráva [2023] | 31.12.2023 | 10.10.2024 | 16.10.2024 | 6 | |
| C 10137/SL49/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 15.7.2024 | 29.7.2024 | 10 | |
| C 10137/SL48/MSPH | výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 18.12.2023 | 20.12.2023 | 10 | |
| C 10137/SL47/MSPH | ostatní doklad o koupi části závodu | 2.1.2023 | 4.1.2023 | 5.1.2023 | 2 | |
| C 10137/SL46/MSPH | ostatní doklad o koupi části závodu | 2.1.2023 | 4.1.2023 | 4.1.2023 | 1 | |
| C 10137/SL45/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 30.11.2022 | 1.12.2022 | 15 | |
| C 10137/SL44/MSPH | zpráva o vztazích [2020] | 31.12.2020 | 12.11.2021 | 16.11.2021 | 4 | |
| C 10137/SL43/MSPH | výroční zpráva [2020] | 31.12.2020 | 12.11.2021 | 16.11.2021 | 5 | |
| C 10137/SL42/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 12.11.2021 | 16.11.2021 | 15 | |
| C 10137/SL41/MSPH | výroční zpráva [2019] | 31.12.2019 | 30.11.2020 | 2.12.2020 | 5 | |
| C 10137/SL40/MSPH | zpráva o vztazích [2019] | 31.12.2019 | 30.11.2020 | 2.12.2020 | 4 | |
| C 10137/SL39/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 30.11.2020 | 2.12.2020 | 15 | |
| C 10137/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 21.6.2019 | 24.6.2019 | 13 | |
| C 10137/SL37/MSPH | účetní závěrka [2017], zpráva o vztazích [2017] | 31.12.2017 | 29.6.2018 | 2.7.2018 | 17 | |
| C 10137/SL36/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 4.5.2018 | 7.5.2018 | 1 | |
| C 10137/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 4.5.2018 | 7.5.2018 | 2 | |
| C 10137/SL34/MSPH | účetní závěrka [2016], výroční zpráva [2016] | 31.12.2016 | 26.7.2017 | 27.7.2017 | 19 | |
| C 10137/SL27/MSPH | účetní závěrka [2015], výroční zpráva [2015], zpráva o vztazích [2015] | 31.12.2015 | 1.7.2016 | 11.7.2016 | 21 | |
| C 10137/SL26/MSPH | notářský zápis [NZ 268/2015] | 27.10.2015 | 27.10.2015 | 9 |
záznamů na stránku