IMA Písek s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:03
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 1726/SL26/KSCB | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2026 | 12.7.2026 | 13.7.2026 | 14.7.2026 | ||
| C 1726/SL25/KSCB | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2025 | 7.7.2025 | 16.7.2025 | 17.7.2025 | ||
| C 1726/SL24/KSCB | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2024 | 15.7.2024 | 15.7.2024 | 15.7.2024 | ||
| C 1726/SL23/KSCB | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 19.7.2023 | ||
| C 1726/SL22/KSCB | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2022 | 12.7.2022 | 16.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 1726/SL21/KSCB | účetní závěrka [2020] | 2.9.2021 | 2.9.2021 | 2 | ||
| C 1726/SL20/KSCB | účetní závěrka [2019] | 3.9.2020 | 3.9.2020 | 2 | ||
| C 1726/SL19/KSCB | účetní závěrka [2018] | 3.9.2019 | 4.9.2019 | 2 | ||
| C 1726/SL18/KSCB | účetní závěrka [2017] | 28.8.2018 | 28.8.2018 | 2 | ||
| C 1726/SL17/KSCB | účetní závěrka [2016] | 30.11.2017 | 30.11.2017 | 2 | ||
| C 1726/SL16/KSCB | účetní závěrka [2015] 2015 | 1.11.2016 | 1.11.2016 | 2 | ||
| C 1726/SL15/KSCB | účetní závěrka [2015] 2015 | 1.11.2016 | 1.11.2016 | 2 | ||
| C 1726/SL14/KSCB | účetní závěrka [2014] 2014 | 3.11.2015 | 4.11.2015 | 1 | ||
| C 1726/SL13/KSCB | účetní závěrka [2014] 2014 | 3.11.2015 | 4.11.2015 | 2 | ||
| C 1726/SL12/KSCB | notářský zápis 218/2014 | 26.9.2014 | 9.10.2014 | 22.10.2014 | 12 | |
| C 1726/SL11/KSCB | účetní závěrka [2013] | 9.9.2014 | 10.9.2014 | 2 | ||
| C 1726/SL10/KSCB | účetní závěrka [2013] | 9.9.2014 | 10.9.2014 | 1 | ||
| C 1726/SL9/KSCB | účetní závěrka [2012] Rozvaha | 2.9.2013 | 2.9.2013 | 2 | ||
| C 1726/SL8/KSCB | účetní závěrka [2012] VZZ | 2.9.2013 | 2.9.2013 | 1 | ||
| C 1726/SL7/KSCB | účetní závěrka -r.2011 - ro | 27.9.2012 | 3.10.2012 | 2 | ||
| C 1726/SL6/KSCB | účetní závěrka -r.2011 - vzz | 27.9.2012 | 3.10.2012 | 1 | ||
| C 1726/SL5/KSCB | účetní závěrka -r.2010 | 28.7.2011 | 2 | |||
| C 1726/SL4/KSCB | účetní závěrka -r.2010 | 28.7.2011 | 2 | |||
| C 1726/SL3/KSCB | zakladatelské dokumenty - SS | 14.7.2004 | 18.8.2004 | 6 | ||
| C 1726/SL2/KSCB | notářský zápis 77/2004 | 14.7.2004 | 18.8.2004 | 2 |
záznamů na stránku