MICROPEDIA SOFTWARE s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 01:26
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
68 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 435251/SL71/MSPH | účetní závěrka [2025] Rozvaha | 31.12.2025 | 13.5.2026 | 22.5.2026 | 1 | |
| C 435251/SL70/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 13.5.2026 | 22.5.2026 | 3 | |
| C 435251/SL69/MSPH | rozhod. o statut. orgánu Rozhodnutí jediného společníka | 3.11.2025 | 18.11.2025 | 25.11.2025 | 1 | |
| C 2804/SL68/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 415/2025], rozhod. o statut. orgánu | 3.10.2025 | 3.10.2025 | 7 | ||
| C 2804/SL67/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 7.4.2025 | 13.4.2025 | ||
| C 2804/SL66/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 23.07.2024 | 23.7.2024 | 24.7.2024 | 24.7.2024 | ||
| C 2804/SL64/KSUL | notářský zápis [NZ 286/2023] | 29.5.2023 | 4.8.2023 | 7 | ||
| C 2804/SL63/KSUL | notářský zápis [NZ 286/2023], projekt fúze | 29.5.2023 | 29.5.2023 | 30.5.2023 | 7 | |
| C 2804/SL62/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 22.5.2023 | 22.5.2023 | ||
| C 2804/SL60/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 01.08.2022 | 1.8.2022 | 25.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 2804/SL58/KSUL | účetní závěrka [2020] R | 30.4.2021 | 30.8.2021 | 7.9.2021 | 6 | |
| C 2804/SL57/KSUL | účetní závěrka [2020] VZ | 30.4.2021 | 30.8.2021 | 7.9.2021 | 2 | |
| C 2804/SL56/KSUL | účetní závěrka [2020] Př | 28.4.2021 | 30.8.2021 | 7.9.2021 | 3 | |
| C 2804/SL55/KSUL | zakladatelské dokumenty | 20.4.2021 | 22.4.2021 | 2 | ||
| C 2804/SL54/KSUL | notářský zápis [NZ 68/2021] | 20.4.2021 | 22.4.2021 | 2 | ||
| C 2804/SL53/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 22.6.2020 | 30.7.2020 | 3.8.2020 | 3 | |
| C 2804/SL52/KSUL | účetní závěrka [2019] VZ | 22.6.2020 | 30.7.2020 | 3.8.2020 | 2 | |
| C 2804/SL51/KSUL | účetní závěrka [2019] R | 29.7.2020 | 30.7.2020 | 3.8.2020 | 2 | |
| C 2804/SL50/KSUL | účetní závěrka [2018] VZ | 22.7.2019 | 23.9.2019 | 25.9.2019 | 2 | |
| C 2804/SL49/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 26.6.2019 | 23.9.2019 | 25.9.2019 | 4 | |
| C 2804/SL48/KSUL | účetní závěrka [2018] R | 2.7.2019 | 23.9.2019 | 25.9.2019 | 6 | |
| C 2804/SL47/KSUL | notářský zápis [NZ 18/2019] | 4.2.2019 | 6.2.2019 | 2 | ||
| C 2804/SL46/KSUL | účetní závěrka [2017] R | 27.3.2018 | 16.7.2018 | 23.7.2018 | 4 | |
| C 2804/SL45/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 28.3.2018 | 16.7.2018 | 23.7.2018 | 3 | |
| C 2804/SL44/KSUL | účetní závěrka [2017] VZ | 27.3.2018 | 16.7.2018 | 23.7.2018 | 2 |
záznamů na stránku