PROTECO nářadí s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:30
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
62 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 182881/SL62/MSPH | upozornění pro věřitele | 24.8.2026 | 25.8.2026 | 26.8.2026 | 3 | |
| C 182881/SL61/MSPH | projekt fúze | 11.8.2026 | 25.8.2026 | 26.8.2026 | 4 | |
| C 182881/SL60/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 11.8.2026 | 25.8.2026 | 26.8.2026 | 2 | |
| C 182881/SL59/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 7.8.2026 | 24.8.2026 | 34 | |
| C 182881/SL58/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 19.11.2025 | 20.11.2025 | 32 | |
| C 182881/SL57/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společ. | 29.10.2025 | 19.11.2025 | 20.11.2025 | 2 | |
| C 182881/SL56/MSPH | projekt fúze | 29.10.2025 | 19.11.2025 | 20.11.2025 | 4 | |
| C 182881/SL55/MSPH | upozornění pro věřitele | 19.11.2025 | 19.11.2025 | 20.11.2025 | 4 | |
| C 182881/SL54/MSPH | účetní závěrka [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 26.8.2025 | 26.8.2025 | 32 | |
| C 182881/SL53/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 26.6.2025 | 4.7.2025 | 42 | |
| C 182881/SL52/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 13.7.2023 | 21.7.2023 | 42 | |
| C 182881/SL51/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 17.07.2022 | 17.7.2022 | 9.8.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 182881/SL50/MSPH | zakladatelské dokumenty, účetní závěrka [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 20.7.2022 | 26.7.2022 | 34 | |
| C 182881/SL49/MSPH | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] | 31.12.2018 | 23.3.2022 | 25.3.2022 | 40 | |
| C 182881/SL48/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 31.12.2020 | 23.3.2022 | 25.3.2022 | 34 | |
| C 182881/SL47/MSPH | ostatní zahajovací rozvaha + audit | 30.12.2020 | 11 | |||
| C 182881/SL46/MSPH | účetní závěrka [2019] včetně zprávy auditora | 30.12.2020 | 34 | |||
| C 182881/SL45/MSPH | notářský zápis [NZ 1216/2020] | 11.11.2020 | 30.12.2020 | 31 | ||
| C 182881/SL44/MSPH | projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 10.8.2020 | 10.8.2020 | 11.8.2020 | 19 | |
| C 182881/SL43/MSPH | ostatní zahajovací rozvaha, audit | 30.12.2018 | 11 | |||
| C 182881/SL42/MSPH | posudek znalce | 30.12.2018 | 133 | |||
| C 182881/SL41/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 1665/2018] | 28.12.2018 | 30.12.2018 | 29 | ||
| C 182881/SL40/MSPH | zakladatelské dokumenty, projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 8.11.2018 | 10.11.2018 | 12.11.2018 | 20 | |
| C 182881/SL39/MSPH | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích [2017], zpráva auditora [2017] | 31.12.2017 | 25.7.2018 | 1.8.2018 | 34 | |
| C 182881/SL38/MSPH | účetní závěrka [2016], výroční zpráva [2016], zpráva o vztazích [2016], zpráva auditora [2016] | 31.12.2016 | 27.6.2017 | 18.7.2017 | 38 |
záznamů na stránku