Lucon CZ s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 03:45
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
83 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 27718/SL87/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.05.2026 | 16.5.2026 | 16.5.2026 | 28.5.2026 | ||
| C 27718/SL86/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 14.5.2025 | ||
| C 27718/SL85/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2024 | 8.4.2024 | 17.4.2024 | 22.4.2024 | ||
| C 27718/SL84/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 26.6.2023 | 29.6.2023 | 2 | |
| C 27718/SL83/MSPH | účetní závěrka [2022] ROZVAHA | 31.12.2022 | 26.6.2023 | 29.6.2023 | 5 | |
| C 27718/SL82/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 26.6.2023 | 29.6.2023 | 1 | |
| C 27718/SL81/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.05.2022 | 14.5.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 27718/SL79/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 29.4.2021 | 19.5.2021 | 2 | |
| C 27718/SL78/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 29.4.2021 | 19.5.2021 | 2 | |
| C 27718/SL77/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 29.4.2021 | 19.5.2021 | 1 | |
| C 27718/SL76/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 21.12.2020 | 29.12.2020 | 5 | |
| C 27718/SL75/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 21.12.2020 | 29.12.2020 | 2 | |
| C 27718/SL74/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 21.12.2020 | 29.12.2020 | 1 | |
| C 27718/SL73/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 13.11.2019 | 14.11.2019 | 2 | |
| C 27718/SL72/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 13.11.2019 | 14.11.2019 | 1 | |
| C 27718/SL71/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 13.11.2019 | 14.11.2019 | 5 | |
| C 27718/SL70/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 298/2019] | 11.10.2019 | 27.10.2019 | 11 | ||
| C 27718/SL69/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 10.9.2018 | 11.9.2018 | 5 | |
| C 27718/SL68/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 10.9.2018 | 11.9.2018 | 2 | |
| C 27718/SL67/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 10.9.2018 | 11.9.2018 | 2 | |
| C 27718/SL66/MSPH | účetní závěrka [2016] Příloha | 31.12.2016 | 12.12.2017 | 14.12.2017 | 2 | |
| C 27718/SL65/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 12.12.2017 | 14.12.2017 | 1 | |
| C 27718/SL64/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 12.12.2017 | 14.12.2017 | 2 | |
| C 27718/SL63/MSPH | notářský zápis [NZ 340/2016], smlouvy o převodu obchod. podílu | 29.9.2016 | 5.10.2016 | 7 | ||
| C 27718/SL62/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 339/2016] | 29.9.2016 | 5.10.2016 | 7 |
záznamů na stránku