IVACAR Ivančice, spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:38
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
53 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 11111/SL55/KSBR | účetní závěrka [2026] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2026 | 15.7.2026 | 15.7.2026 | 17.7.2026 | ||
| C 11111/SL54/KSBR | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 15.7.2025 | 16.7.2025 | ||
| C 11111/SL51/KSBR | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 10.7.2024 | ||
| C 11111/SL50/KSBR | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| C 11111/SL49/KSBR | účetní závěrka [2022] příloha k 31.3.2022 | 28.4.2022 | 23.9.2022 | 6.10.2022 | 8 | |
| C 11111/SL48/KSBR | účetní závěrka [2022] výkaz k 31.3.2022 | 2.5.2022 | 23.9.2022 | 6.10.2022 | 2 | |
| C 11111/SL47/KSBR | účetní závěrka [2022] rozvaha k 31.3.2022 | 2.5.2022 | 23.9.2022 | 6.10.2022 | 3 | |
| C 11111/SL46/KSBR | účetní závěrka [2021] příloha k 31.3.2021 | 24.5.2021 | 27.4.2022 | 10.5.2022 | 9 | |
| C 11111/SL45/KSBR | účetní závěrka [2021] rozvaha k 31.3.2021 | 21.5.2021 | 27.4.2022 | 10.5.2022 | 3 | |
| C 11111/SL44/KSBR | účetní závěrka [2021] výkaz k 31.3.2021 | 21.5.2021 | 27.4.2022 | 10.5.2022 | 2 | |
| C 11111/SL43/KSBR | účetní závěrka [2020] příloha - KM Rest | 28.1.2021 | 27.9.2021 | 20.10.2021 | 9 | |
| C 11111/SL42/KSBR | účetní závěrka [2020] výkaz - KM Rest | 28.1.2021 | 27.9.2021 | 20.10.2021 | 2 | |
| C 11111/SL41/KSBR | účetní závěrka [2020] rozvaha - KM Rest | 28.1.2021 | 27.9.2021 | 20.10.2021 | 2 | |
| C 11111/SL40/KSBR | účetní závěrka [2019] výkaz | 5.5.2020 | 23.9.2020 | 8.10.2020 | 2 | |
| C 11111/SL39/KSBR | účetní závěrka [2019] rozvaha | 5.5.2020 | 23.9.2020 | 8.10.2020 | 2 | |
| C 11111/SL38/KSBR | účetní závěrka [2019] příloha k 31.3.2019 | 30.4.2019 | 9.7.2019 | 8.8.2019 | 8 | |
| C 11111/SL37/KSBR | účetní závěrka [2019] rozvaha + výkaz k 31.3.2019 | 24.4.2019 | 9.7.2019 | 8.8.2019 | 5 | |
| C 11111/SL36/KSBR | účetní závěrka [2017] příloha | 30.4.2018 | 18.12.2018 | 23.1.2019 | 8 | |
| C 11111/SL35/KSBR | účetní závěrka [2017] rozvaha | 3.5.2018 | 18.12.2018 | 23.1.2019 | 3 | |
| C 11111/SL34/KSBR | účetní závěrka [2017] výkaz | 3.5.2018 | 18.12.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 11111/SL33/KSBR | účetní závěrka [2017] k 31.3.2017 | 27.4.2017 | 13.10.2017 | 31.10.2017 | 12 | |
| C 11111/SL32/KSBR | ostatní projekt fúze sloučením | 1.4.2017 | 20.10.2017 | 23.10.2017 | 11 | |
| C 11111/SL31/KSBR | notářský zápis [NZ 339/2017] | 9.3.2017 | 16.3.2017 | 11 | ||
| C 11111/SL30/KSBR | ostatní projekt vnitrostátní fúze sloučením | 18.1.2017 | 18.1.2017 | 19.1.2017 | 5 | |
| C 11111/SL29/KSBR | účetní závěrka [2016] výkaz k 31.3.2016 | 19.5.2016 | 27.7.2016 | 29.7.2016 | 2 |
záznamů na stránku