RACIOTERM s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 01:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
22 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 28066/SL23/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 13.4.2026 | ||
| C 28066/SL22/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.04.2025 | 12.4.2025 | 13.4.2025 | 17.4.2025 | ||
| C 28066/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 27.05.2024 | 27.5.2024 | 27.5.2024 | 27.5.2024 | ||
| C 28066/SL20/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 26.5.2023 | 4.6.2023 | ||
| C 28066/SL19/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 02.05.2022 | 2.5.2022 | 30.8.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 28066/SL17/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 28.3.2021 | 6.4.2021 | 3 | |
| C 28066/SL16/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 16.3.2020 | 25.3.2020 | 4 | |
| C 28066/SL15/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 16.3.2020 | 25.3.2020 | 4 | |
| C 28066/SL14/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 19.2.2019 | 22.2.2019 | 6 | |
| C 28066/SL13/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 19.2.2019 | 22.2.2019 | 6 | |
| C 28066/SL12/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 18.4.2016 | 17.5.2016 | 6 | |
| C 28066/SL11/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 2.5.2015 | 15.5.2015 | 6 | |
| C 28066/SL10/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 173/2014 | 25.8.2014 | 28.8.2014 | 2.9.2014 | 9 | |
| C 28066/SL9/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 21.5.2014 | 4.6.2014 | 6 | |
| C 28066/SL8/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 21.5.2014 | 4.6.2014 | 6 | |
| C 28066/SL7/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu | 17.1.2011 | 1.2.2011 | 2 | ||
| C 28066/SL6/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 8/2011 | 17.1.2011 | 1.2.2011 | 8 | ||
| C 28066/SL5/MSPH | notářský zápis NZ 209/2009 | 3.12.2009 | 17.12.2009 | 6 | ||
| C 28066/SL4/MSPH | účetní závěrka za rok 2005 - pouze rozvaha | 31.12.2005 | 10.8.2007 | 16.8.2007 | 1 | |
| C 28066/SL3/MSPH | účetní závěrka za rok 2005 - pouze VZAZ | 31.12.2005 | 10.8.2007 | 16.8.2007 | 2 | |
| C 28066/SL2/MSPH | účetní závěrka za rok 2006 - pouze rozvaha | 31.12.2006 | 10.8.2007 | 16.8.2007 | 1 | |
| C 28066/SL1/MSPH | účetní závěrka za rok 2006 - pouze VZAZ | 31.12.2006 | 10.8.2007 | 16.8.2007 | 2 |
záznamů na stránku