ALU-SV CZ, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 02:55
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
78 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 21544/SL78/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 12.11.2025 | 13.11.2025 | 31 | |
| C 21544/SL77/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 04.08.2024 | 4.8.2024 | 4.8.2024 | 4.8.2024 | ||
| C 21544/SL76/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 22.9.2023 | 26.9.2023 | 18 | |
| C 21544/SL75/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 31.07.2023 | 31.7.2023 | 31.7.2023 | 31.7.2023 | ||
| C 21544/SL74/MSPH | zpráva auditora za rok 2021 | 31.12.2021 | 19.12.2022 | 28.12.2022 | 2 | |
| C 21544/SL73/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 19.12.2022 | 28.12.2022 | 2 | |
| C 21544/SL72/MSPH | účetní závěrka [2021] přehledy | 31.12.2021 | 19.12.2022 | 28.12.2022 | 4 | |
| C 21544/SL71/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 19.12.2022 | 28.12.2022 | 8 | |
| C 21544/SL70/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 19.12.2022 | 28.12.2022 | 4 | |
| C 21544/SL69/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva auditora [2020] | 31.12.2020 | 20.10.2021 | 25.10.2021 | 25 | |
| C 21544/SL68/MSPH | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 31.12.2019 | 2.10.2020 | 9.10.2020 | 31 | |
| C 21544/SL67/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 4 | |
| C 21544/SL66/MSPH | účetní závěrka [2018] přehled o změnách vl.kapitálu | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 2 | |
| C 21544/SL65/MSPH | účetní závěrka [2018] cash flow | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 2 | |
| C 21544/SL64/MSPH | zpráva auditora za r.2018 | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 2 | |
| C 21544/SL63/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 8 | |
| C 21544/SL62/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 2 | |
| C 21544/SL61/MSPH | výroční zpráva [2018] | 31.12.2018 | 12.8.2019 | 6.9.2019 | 6 | |
| C 21544/SL60/MSPH | výroční zpráva [2017] | 31.12.2017 | 8.8.2018 | 13.8.2018 | 7 | |
| C 21544/SL59/MSPH | účetní závěrka [2017], zpráva auditora [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 8.8.2018 | 13.8.2018 | 6 | |
| C 21544/SL58/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 8.8.2018 | 13.8.2018 | 14 | |
| C 21544/SL57/MSPH | účetní závěrka [2016] výkaz o peněžních tocích | 31.12.2016 | 27.7.2017 | 1.8.2017 | 2 | |
| C 21544/SL56/MSPH | zpráva auditora | 31.12.2016 | 27.7.2017 | 1.8.2017 | 2 | |
| C 21544/SL55/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 27.7.2017 | 1.8.2017 | 4 | |
| C 21544/SL54/MSPH | účetní závěrka [2016] přehled o změnách vlastního kapitálu | 31.12.2016 | 27.7.2017 | 1.8.2017 | 2 |
záznamů na stránku