LOVELA Terezín s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 20:27
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
76 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 174668/SL76/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2026 | 19.4.2026 | 19.4.2026 | 20.4.2026 | ||
| C 174668/SL75/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 11.4.2025 | ||
| C 174668/SL74/MSPH | notářský zápis [NZ 90/2025] | 5.2.2025 | 6.2.2025 | 10 | ||
| C 174668/SL73/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2024 | 7.4.2024 | 14.4.2024 | 14.4.2024 | ||
| C 174668/SL72/MSPH | notářský zápis [NZ 771/2023] | 8.12.2023 | 1.1.2024 | 29 | ||
| C 174668/SL71/MSPH | notářský zápis [NZ 770/2023] | 8.12.2023 | 1.1.2024 | 29 | ||
| C 174668/SL70/MSPH | projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 26.10.2023 | 30.10.2023 | 1.11.2023 | 13 | |
| C 174668/SL69/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.04.2023 | 16.4.2023 | 26.5.2023 | 4.6.2023 | ||
| C 174668/SL68/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2022 | 19.4.2022 | 30.8.2022 | 15.12.2022 | ||
| C 174668/SL67/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 27.7.2022 | 29.7.2022 | 2 | |
| C 174668/SL66/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 27.7.2022 | 29.7.2022 | 4 | |
| C 174668/SL65/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 27.7.2022 | 29.7.2022 | 2 | |
| C 174668/SL64/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL63/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL62/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 4 | |
| C 174668/SL61/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 4 | |
| C 174668/SL60/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL59/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL58/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL57/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 174668/SL56/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 11.1.2021 | 21.1.2021 | 4 | |
| C 174668/SL55/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 22.1.2018 | 24.1.2018 | 2 | |
| C 174668/SL54/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 22.1.2018 | 24.1.2018 | 2 | |
| C 174668/SL53/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 22.1.2018 | 24.1.2018 | 4 | |
| C 174668/SL52/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 25.8.2016 | 26.8.2016 | 4 |
záznamů na stránku