PORSENNA ENERGY s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:34
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
25 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 263941/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2026 | 11.5.2026 | 11.5.2026 | 22.5.2026 | ||
| C 263941/SL25/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 10.5.2025 | 16.5.2025 | ||
| C 263941/SL24/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 45/2025] | 3.3.2025 | 3.3.2025 | 3 | ||
| C 263941/SL23/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 11.5.2024 | 17.5.2024 | ||
| C 263941/SL22/MSPH | účetní závěrka [2022] přiloha | 31.12.2022 | 22.9.2023 | 26.9.2023 | 8 | |
| C 263941/SL21/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 8.9.2023 | 21.9.2023 | 2 | |
| C 263941/SL20/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 8.9.2023 | 21.9.2023 | 5 | |
| C 263941/SL19/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2022 | 16.7.2022 | 3.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 263941/SL17/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 9.8.2022 | 12.8.2022 | 7 | |
| C 263941/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 9.8.2022 | 12.8.2022 | 2 | |
| C 263941/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 9.8.2022 | 12.8.2022 | 5 | |
| C 263941/SL14/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 19.11.2021 | 2.12.2021 | 5 | |
| C 263941/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 19.11.2021 | 2.12.2021 | 7 | |
| C 263941/SL12/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 19.11.2021 | 2.12.2021 | 2 | |
| C 263941/SL11/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 21.10.2020 | 27.10.2020 | 5 | |
| C 263941/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 21.10.2020 | 27.10.2020 | 7 | |
| C 263941/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 21.10.2020 | 27.10.2020 | 2 | |
| C 263941/SL8/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 22.7.2019 | 23.7.2019 | 7 | |
| C 263941/SL7/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 22.7.2019 | 23.7.2019 | 5 | |
| C 263941/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 22.7.2019 | 23.7.2019 | 2 | |
| C 263941/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 6.8.2018 | 8.8.2018 | 5 | |
| C 263941/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 6.8.2018 | 8.8.2018 | 7 | |
| C 263941/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 6.8.2018 | 8.8.2018 | 2 | |
| C 263941/SL2/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 28.6.2017 | 25.7.2017 | 14 | |
| C 263941/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 1309/2016] | 2.9.2016 | 6.10.2016 | 6 |
záznamů na stránku