ACTIVE TRAVEL s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 18:41
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
46 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 26112/SL46/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2026 | 6.4.2026 | 6.4.2026 | 14.4.2026 | ||
| C 26112/SL45/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2025 | 7.4.2025 | 8.4.2025 | 16.4.2025 | ||
| C 26112/SL44/MSPH | notářský zápis [NZ 168/2024] | 10.6.2024 | 10.6.2024 | 9 | ||
| C 26112/SL43/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 29.2.2024 | 6.3.2024 | 2 | |
| C 26112/SL42/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 29.2.2024 | 6.3.2024 | 2 | |
| C 26112/SL41/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 29.2.2024 | 6.3.2024 | 1 | |
| C 26112/SL40/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 16.4.2023 | 10.5.2023 | 1 | |
| C 26112/SL39/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 16.4.2023 | 10.5.2023 | 2 | |
| C 26112/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 16.4.2023 | 10.5.2023 | 2 | |
| C 26112/SL37/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 29.4.2022 | 3.5.2022 | 1 | |
| C 26112/SL36/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 29.4.2022 | 3.5.2022 | 2 | |
| C 26112/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 29.4.2022 | 3.5.2022 | 2 | |
| C 26112/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 6.5.2021 | 25.5.2021 | 2 | |
| C 26112/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 6.5.2021 | 25.5.2021 | 2 | |
| C 26112/SL32/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 6.5.2021 | 25.5.2021 | 1 | |
| C 26112/SL31/MSPH | notářský zápis [NZ 48/2020] | 10.2.2020 | 26.2.2020 | 18.3.2020 | 7 | |
| C 26112/SL30/MSPH | zakladatelské dokumenty | 10.2.2020 | 26.2.2020 | 18.3.2020 | 2 | |
| C 26112/SL29/MSPH | rozhod. o statut. orgánu | 10.1.2020 | 26.2.2020 | 18.3.2020 | 1 | |
| C 26112/SL28/MSPH | ostatní zápis z VH | 10.2.2020 | 26.2.2020 | 18.3.2020 | 1 | |
| C 26112/SL27/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 31.12.2019 | 8.1.2020 | 6 | |
| C 26112/SL26/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 30.12.2019 | 7.1.2020 | 4 | |
| C 26112/SL25/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 27.12.2019 | 6.1.2020 | 5 | |
| C 26112/SL24/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 31.12.2019 | 2.1.2020 | 5 | |
| C 26112/SL23/MSPH | zakladatelské dokumenty | 7.8.2019 | 16.10.2019 | 23.10.2019 | 2 | |
| C 26112/SL22/MSPH | notářský zápis [NZ 334/2019] | 7.8.2019 | 16.10.2019 | 23.10.2019 | 6 |
záznamů na stránku