Farma Bublava, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 10:43
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
77 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 11326/SL78/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | ||
| C 11326/SL77/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2025 | 12.7.2025 | 15.7.2025 | 19.7.2025 | ||
| C 11326/SL76/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.07.2024 | 9.7.2024 | 9.7.2024 | 12.7.2024 | ||
| C 11326/SL75/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2023 | 15.7.2023 | 15.7.2023 | 17.7.2023 | ||
| C 11326/SL74/KSPL | rozhod. o statut. orgánu odvolání prokury | 18.3.2023 | 23.3.2023 | 3.4.2023 | 1 | |
| C 11326/SL73/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 253/2022] | 11.8.2022 | 11.8.2022 | 10 | ||
| C 11326/SL72/KSPL | účetní závěrka [2020] rozvaha | 25.6.2021 | 28.8.2021 | 30.9.2021 | 2 | |
| C 11326/SL71/KSPL | účetní závěrka [2020] příloha | 29.6.2021 | 28.8.2021 | 30.9.2021 | 6 | |
| C 11326/SL70/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 18.8.2020 | 28.8.2021 | 30.9.2021 | 2 | |
| C 11326/SL69/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 18.8.2020 | 28.8.2021 | 30.9.2021 | 6 | |
| C 11326/SL68/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí o udělení prokury | 19.6.2020 | 25.6.2020 | 28.7.2020 | 1 | |
| C 11326/SL67/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jediného společníka | 19.6.2020 | 25.6.2020 | 28.7.2020 | 1 | |
| C 11326/SL66/KSPL | rozhod. o statut. orgánu odvolání a jmenování jednatele | 29.6.2018 | 3.7.2018 | 6.8.2018 | 1 | |
| C 11326/SL65/KSPL | notářský zápis [NZ 122/2018] rozhodnutí | 27.6.2018 | 3.7.2018 | 6.8.2018 | 9 | |
| C 11326/SL64/KSPL | notářský zápis [NZ 1201/2018] | 30.7.2018 | 30.7.2018 | 12 | ||
| C 11326/SL63/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2013 | 28.6.2013 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 11326/SL62/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2014 | 30.6.2014 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 3 | |
| C 11326/SL61/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2018 | 14.5.2018 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 3 | |
| C 11326/SL60/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2010 | 30.6.2010 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 11326/SL59/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2016 | 30.6.2016 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 3 | |
| C 11326/SL58/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2011 | 30.6.2011 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 11326/SL57/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2012 | 29.6.2012 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 11326/SL56/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2014 | 30.6.2014 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 3 | |
| C 11326/SL55/KSPL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH 2017 | 30.6.2017 | 19.6.2018 | 27.6.2018 | 3 | |
| C 11326/SL54/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz | 26.3.2018 | 11.6.2018 | 18.6.2018 | 2 |
záznamů na stránku