RC factory spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 15:27
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
53 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 29225/SL54/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2026 | 7.7.2026 | 7.7.2026 | 13.7.2026 | ||
| C 29225/SL53/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 12.5.2025 | 19.5.2025 | ||
| C 29225/SL52/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 13.5.2024 | 23.5.2024 | ||
| C 29225/SL51/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 7.8.2023 | 1 | |
| C 29225/SL50/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 3.8.2023 | 2 | |
| C 29225/SL49/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 3.8.2023 | 1 | |
| C 29225/SL48/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 3.8.2023 | 2 | |
| C 29225/SL47/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 6.4.2023 | 26.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL46/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 6.4.2023 | 26.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL45/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 6.4.2023 | 26.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL44/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL43/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL42/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 4 | |
| C 29225/SL41/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL40/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 4 | |
| C 29225/SL39/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 6.4.2023 | 25.4.2023 | 2 | |
| C 29225/SL38/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [Nz 185/2023] | 31.3.2023 | 5.4.2023 | 6 | ||
| C 29225/SL37/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 15.5.2019 | 20.5.2019 | 4 | |
| C 29225/SL36/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 15.5.2019 | 20.5.2019 | 2 | |
| C 29225/SL35/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 23.5.2018 | 30.5.2018 | 11 | |
| C 29225/SL34/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 23.5.2018 | 30.5.2018 | 6 | |
| C 29225/SL33/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 18.5.2018 | 2 | |
| C 29225/SL32/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 18.5.2018 | 2 | |
| C 29225/SL31/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 15.5.2018 | 18.5.2018 | 2 | |
| C 29225/SL30/MSPH | notářský zápis [N 169/2017, Nz 119/2017], převod, zastav.obch.podíl | 7.12.2017 | 12.12.2017 | 8 |
záznamů na stránku