DELMAX s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:21
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
82 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 7828/SL85/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2026 | 6.7.2026 | 6.7.2026 | 10.7.2026 | ||
| C 7828/SL84/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 14.7.2025 | 15.7.2025 | ||
| C 7828/SL81/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 10.7.2024 | ||
| C 7828/SL80/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 19.7.2023 | ||
| C 7828/SL79/KSUL | notářský zápis [NZ 92/2023] | 9.2.2023 | 20.2.2023 | 6 | ||
| C 7828/SL78/KSUL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 25.8.2022 | 23.1.2023 | ||
| C 7828/SL76/KSUL | účetní závěrka [2021] Př | 21.9.2022 | 26.9.2022 | 9 | ||
| C 7828/SL75/KSUL | účetní závěrka [2021] R | 15.5.2022 | 21.9.2022 | 26.9.2022 | 6 | |
| C 7828/SL74/KSUL | rozhod. o statut. orgánu Rozhod.jed.spol. | 23.6.2022 | 27.7.2022 | 16.9.2022 | 1 | |
| C 7828/SL73/KSUL | rozhod. o statut. orgánu, ostatní rozhodnutí jed.spol. | 29.12.2021 | 29.12.2021 | 7.2.2022 | 2 | |
| C 7828/SL72/KSUL | ostatní odstoupení jedn. | 29.11.2021 | 29.12.2021 | 7.2.2022 | 2 | |
| C 7828/SL71/KSUL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jed.spol. | 29.11.2021 | 29.12.2021 | 7.2.2022 | 2 | |
| C 7828/SL70/KSUL | účetní závěrka [2020] | 20.5.2021 | 26.7.2021 | 29.7.2021 | 15 | |
| C 7828/SL69/KSUL | účetní závěrka [2019] | 15.7.2020 | 20.7.2020 | 15 | ||
| C 7828/SL68/KSUL | účetní závěrka [2018] | 16.4.2019 | 15.7.2019 | 17.7.2019 | 15 | |
| C 7828/SL67/KSUL | účetní závěrka [2017] | 12.4.2018 | 11.6.2018 | 14.6.2018 | 14 | |
| C 7828/SL66/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 30.11.2017 | 12.12.2017 | 3.1.2018 | 7 | |
| C 7828/SL65/KSUL | účetní závěrka [2016] | 23.5.2017 | 20.6.2017 | 27.6.2017 | 14 | |
| C 7828/SL64/KSUL | notářský zápis [NZ 75/2015], stanovy společnosti, ostatní | 25.11.2015 | 17.10.2016 | 15.11.2016 | 5 | |
| C 7828/SL63/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 28.9.2016 | 17.10.2016 | 15.11.2016 | 9 | |
| C 7828/SL62/KSUL | rozhod. o statut. orgánu zápis z VH | 20.5.2016 | 17.10.2016 | 15.11.2016 | 6 | |
| C 7828/SL61/KSUL | účetní závěrka [2015] Př | 5.5.2016 | 6.6.2016 | 7.6.2016 | 4 | |
| C 7828/SL60/KSUL | účetní závěrka [2015] VZ | 5.5.2016 | 6.6.2016 | 7.6.2016 | 2 | |
| C 7828/SL59/KSUL | účetní závěrka [2015] R | 5.5.2016 | 6.6.2016 | 7.6.2016 | 4 | |
| C 7828/SL58/KSUL | účetní závěrka [2014] R | 25.5.2015 | 10.7.2015 | 14.7.2015 | 4 |
záznamů na stránku