Temperament, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 06:06
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
29 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 9337/SL29/KSUL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 12.5.2026 | ||
| C 9337/SL28/KSUL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2025 | 18.5.2025 | 19.5.2025 | 25.5.2025 | ||
| C 9337/SL27/KSUL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2024 | 18.5.2024 | 18.5.2024 | 18.5.2024 | ||
| C 9337/SL26/KSUL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.05.2023 | 22.5.2023 | 22.5.2023 | 30.5.2023 | ||
| C 9337/SL25/KSUL | účetní závěrka [2018] vzz | 31.3.2019 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL24/KSUL | účetní závěrka [2018] r | 31.3.2019 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL23/KSUL | účetní závěrka [2020] p | 31.3.2021 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 3 | |
| C 9337/SL22/KSUL | účetní závěrka [2019] r | 31.3.2020 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL21/KSUL | účetní závěrka [2020] vzz | 31.3.2021 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL20/KSUL | účetní závěrka [2021] p | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 3 | ||
| C 9337/SL19/KSUL | účetní závěrka [2020] r | 31.3.2021 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL18/KSUL | účetní závěrka [2019] p | 31.3.2020 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 3 | |
| C 9337/SL17/KSUL | účetní závěrka [2021] r | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | ||
| C 9337/SL16/KSUL | účetní závěrka [2019] vzz | 31.3.2020 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | |
| C 9337/SL15/KSUL | účetní závěrka [2021] vzz | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 2 | ||
| C 9337/SL14/KSUL | účetní závěrka [2019] p | 31.3.2019 | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 3 | |
| C 9337/SL13/KSUL | účetní závěrka [2015] rozvaha | 26.3.2016 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL12/KSUL | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.3.2018 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL11/KSUL | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.3.2018 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL10/KSUL | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.3.2017 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL9/KSUL | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.3.2017 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL8/KSUL | účetní závěrka [2015] vzz | 26.3.2016 | 30.1.2019 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 9337/SL7/KSUL | ostatní Oznámení 139 EX 13196/14-026 | 17.10.2014 | 20.10.2014 | 29.10.2014 | 3 | |
| C 9337/SL6/KSUL | notářský zápis NZ 135/2014 | 19.6.2014 | 12.9.2014 | 15.9.2014 | 4 | |
| C 9337/SL5/KSUL | ostatní Vyrozumění 139 EX 13196/14-007 | 27.6.2014 | 27.6.2014 | 14.7.2014 | 2 |
záznamů na stránku