4roads s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 280328/SL24/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.12.2025 | 6.12.2025 | 20.1.2026 | 20.1.2026 | ||
| C 280328/SL23/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.10.2025 | 7.10.2025 | 7.10.2025 | 7.10.2025 | ||
| C 280328/SL22/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha 1.4.2023 - 31.3.2024 | 31.3.2024 | 1.10.2024 | 18.10.2024 | 4 | |
| C 280328/SL21/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha 1.4.2023 - 31.3.2024 | 31.12.2023 | 1.10.2024 | 18.10.2024 | 2 | |
| C 280328/SL20/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ 1.4.2023 - 31.3.2024 | 31.12.2023 | 1.10.2024 | 18.10.2024 | 1 | |
| C 280328/SL19/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.10.2023 | 10.11.2023 | 4.12.2023 | 2 | |
| C 280328/SL18/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha k 31.3.2023 | 31.3.2023 | 16.10.2023 | 20.10.2023 | 4 | |
| C 280328/SL17/MSPH | účetní závěrka [2022] 1.4.2022 - 31.3.2023 | 31.3.2023 | 16.10.2023 | 20.10.2023 | 4 | |
| C 280328/SL16/MSPH | účetní závěrka [2021] 1.4.2021 - 31.3.2022 | 31.3.2022 | 12.7.2022 | 22.7.2022 | 4 | |
| C 280328/SL15/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha 1.4.2021 - 31.3.2022 | 31.3.2022 | 12.7.2022 | 22.7.2022 | 4 | |
| C 280328/SL14/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha k 31.3.2021 | 31.3.2021 | 30.6.2021 | 3.8.2021 | 4 | |
| C 280328/SL13/MSPH | účetní závěrka [2020] k 31.3.2021 | 31.3.2021 | 30.6.2021 | 3.8.2021 | 3 | |
| C 280328/SL12/MSPH | účetní závěrka [2019] 1.4.2019 - 31.3.2020 | 31.3.2020 | 24.8.2020 | 31.8.2020 | 3 | |
| C 280328/SL11/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha 1.4.2019 - 31.3.2020 | 31.3.2020 | 24.8.2020 | 31.8.2020 | 4 | |
| C 280328/SL10/MSPH | notářský zápis [NZ 286/2020] | 11.2.2020 | 14.1.2020 | 21.2.2020 | 6 | |
| C 280328/SL9/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha k 31.3.2019 | 31.3.2019 | 28.6.2019 | 9.7.2019 | 4 | |
| C 280328/SL8/MSPH | účetní závěrka [2018] k 31.3.2019 | 31.3.2019 | 28.6.2019 | 9.7.2019 | 3 | |
| C 280328/SL7/MSPH | notářský zápis [NZ 1459/2018] | 6.11.2018 | 15.11.2018 | 3 | ||
| C 280328/SL6/MSPH | zakladatelské dokumenty | 15.3.2018 | 9.4.2018 | 18.4.2018 | 3 | |
| C 280328/SL5/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 13.3.2018 | 16.3.2018 | 2 | |
| C 280328/SL4/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 13.3.2018 | 16.3.2018 | 2 | |
| C 280328/SL3/MSPH | účetní závěrka [2017] vzz | 31.12.2017 | 13.3.2018 | 16.3.2018 | 2 | |
| C 280328/SL2/MSPH | notářský zápis [369/2018] | 14.3.2018 | 15.3.2018 | 5 | ||
| C 280328/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 897/2017] | 19.7.2017 | 7.8.2017 | 2 |
záznamů na stránku