Rears Investment s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 10:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
42 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 77606/SL42/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 21.07.2026 | 21.7.2026 | 21.7.2026 | 21.7.2026 | ||
| C 77606/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2025 | 7.7.2025 | 15.7.2025 | 18.7.2025 | ||
| C 77606/SL40/MSPH | notářský zápis [NZ 480/2024] | 22.7.2024 | 17.12.2024 | 3 | ||
| C 77606/SL39/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 28.6.2024 | 24.7.2024 | 2 | |
| C 77606/SL38/MSPH | účetní závěrka [2023] Rozvaha | 31.12.2023 | 28.6.2024 | 24.7.2024 | 1 | |
| C 77606/SL37/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 28.6.2024 | 24.7.2024 | 2 | |
| C 77606/SL36/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2023 | 15.7.2023 | 16.7.2023 | 21.7.2023 | ||
| C 77606/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 5.10.2022 | 12.10.2022 | 2 | |
| C 77606/SL34/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 5.10.2022 | 12.10.2022 | 6 | |
| C 77606/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 28.6.2021 | 27.7.2021 | 6 | |
| C 77606/SL32/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 28.6.2021 | 27.7.2021 | 1 | |
| C 77606/SL31/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 28.6.2021 | 27.7.2021 | 2 | |
| C 77606/SL30/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 6.8.2020 | 13.8.2020 | 6 | |
| C 77606/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 22.7.2019 | 24.7.2019 | 8 | |
| C 77606/SL28/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 28.6.2018 | 18.7.2018 | 6 | |
| C 77606/SL27/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 31.3.2015 | 9.4.2015 | 6 | |
| C 77606/SL26/MSPH | účetní závěrka [2013], zpráva auditora [2013] rozvaha a vzz | 31.12.2013 | 21.10.2014 | 13.11.2014 | 8 | |
| C 77606/SL25/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 21.10.2014 | 13.11.2014 | 6 | |
| C 77606/SL24/MSPH | notářský zápis NZ 522/2014 | 18.6.2014 | 25.6.2014 | 16.7.2014 | 10 | |
| C 77606/SL23/MSPH | zakladatelské dokumenty | 29.4.2013 | 2.5.2013 | 27.5.2013 | 7 | |
| C 77606/SL22/MSPH | notářský zápis NZ 157/2013 | 29.4.2013 | 2.5.2013 | 27.5.2013 | 7 | |
| C 77606/SL21/MSPH | účetní závěrka r. 2011 | 31.12.2011 | 25.4.2013 | 26.4.2013 | 6 | |
| C 77606/SL20/MSPH | účetní závěrka r. 2010 | 31.12.2010 | 25.4.2013 | 26.4.2013 | 5 | |
| C 77606/SL19/MSPH | notářský zápis NZ 389/2011 | 4.10.2011 | 18.10.2011 | 6 | ||
| C 77606/SL18/MSPH | zakladatelské dokumenty úplné znění | 2.6.2011 | 8.8.2011 | 7 |
záznamů na stránku