Steinbauer a spol., s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 06:42
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
58 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 38824/SL61/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2026 | 8.7.2026 | 8.7.2026 | 14.7.2026 | ||
| C 38824/SL60/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.07.2025 | 9.7.2025 | 15.7.2025 | 21.7.2025 | ||
| C 38824/SL59/MSPH | účetní závěrka [2023] příloa | 31.12.2023 | 13.9.2024 | 24.9.2024 | 3 | |
| C 38824/SL58/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 13.9.2024 | 24.9.2024 | 1 | |
| C 38824/SL57/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2024 | 8.7.2024 | 8.7.2024 | 12.7.2024 | ||
| C 38824/SL56/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [Nz 114/2024] | 5.2.2024 | 8.2.2024 | 5 | ||
| C 38824/SL55/MSPH | účetní závěrka [2022] příloha | 31.12.2022 | 26.10.2023 | 30.10.2023 | 3 | |
| C 38824/SL54/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 26.10.2023 | 30.10.2023 | 1 | |
| C 38824/SL53/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 16.7.2023 | 17.7.2023 | ||
| C 38824/SL52/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.07.2022 | 18.7.2022 | 9.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 38824/SL50/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 23.9.2021 | 6.10.2021 | 3 | |
| C 38824/SL49/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 23.9.2021 | 6.10.2021 | 1 | |
| C 38824/SL48/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 27.9.2020 | 30.9.2020 | 3 | |
| C 38824/SL47/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 27.9.2020 | 30.9.2020 | 1 | |
| C 38824/SL46/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 16.8.2019 | 30.8.2019 | 1 | |
| C 38824/SL45/MSPH | účetní závěrka [2018] priloha | 31.12.2018 | 16.8.2019 | 30.8.2019 | 3 | |
| C 38824/SL44/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 18.9.2018 | 21.9.2018 | 2 | |
| C 38824/SL43/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 18.9.2018 | 21.9.2018 | 3 | |
| C 38824/SL42/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 2.6.2017 | 16.6.2017 | 4 | |
| C 38824/SL41/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 2.6.2017 | 16.6.2017 | 3 | |
| C 38824/SL40/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [N 1268/2016, Nz 1155/2016], rozhod. o statut. orgánu, převod, zastav.obch.podíl | 4.11.2016 | 25.11.2016 | 9 | ||
| C 38824/SL39/MSPH | účetní závěrka [2015] priloha | 31.12.2015 | 19.10.2016 | 25.10.2016 | 3 | |
| C 38824/SL38/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 19.10.2016 | 25.10.2016 | 4 | |
| C 38824/SL37/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 19.10.2016 | 25.10.2016 | 4 | |
| C 38824/SL36/MSPH | účetní závěrka [2014] priloha | 31.12.2014 | 19.10.2016 | 25.10.2016 | 3 |
záznamů na stránku