Kersial Pro, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 12:10
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
60 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 41921/SL62/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 29.7.2025 | 5.8.2025 | 2 | |
| C 41921/SL61/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 29.7.2025 | 5.8.2025 | 2 | |
| C 41921/SL60/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 29.7.2025 | 5.8.2025 | 3 | |
| C 41921/SL59/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 13.12.2024 | 2.1.2025 | 3 | |
| C 41921/SL58/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 13.12.2024 | 2.1.2025 | 2 | |
| C 41921/SL57/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 13.12.2024 | 2.1.2025 | 2 | |
| C 41921/SL56/MSPH | notářský zápis [NZ 208/2024] | 5.11.2024 | 6.11.2024 | 8 | ||
| C 41921/SL55/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 28.11.2023 | 30.11.2023 | 2 | |
| C 41921/SL54/MSPH | účetní závěrka [2022] VZZ | 31.12.2022 | 28.11.2023 | 30.11.2023 | 2 | |
| C 41921/SL53/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 8.11.2022 | 10.11.2022 | 2 | |
| C 41921/SL52/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 8.11.2022 | 10.11.2022 | 2 | |
| C 41921/SL51/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 20.12.2021 | 6.1.2022 | 2 | |
| C 41921/SL50/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 20.12.2021 | 6.1.2022 | 2 | |
| C 41921/SL49/MSPH | účetní závěrka [2019] výkaz zisku a ztrát | 31.12.2019 | 19.5.2020 | 20.5.2020 | 2 | |
| C 41921/SL48/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 19.5.2020 | 20.5.2020 | 3 | |
| C 41921/SL47/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 19.5.2020 | 19.5.2020 | 2 | |
| C 41921/SL46/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 1.8.2019 | 13.8.2019 | 2 | |
| C 41921/SL45/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 1.8.2019 | 13.8.2019 | 2 | |
| C 41921/SL44/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 23.8.2018 | 28.8.2018 | 2 | |
| C 41921/SL43/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 23.8.2018 | 28.8.2018 | 1 | |
| C 41921/SL42/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 17.8.2017 | 14.9.2017 | 2 | |
| C 41921/SL41/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 17.8.2017 | 14.9.2017 | 1 | |
| C 41921/SL40/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 30.3.2016 | 21.4.2016 | 2 | |
| C 41921/SL39/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 30.3.2016 | 21.4.2016 | 2 | |
| C 41921/SL38/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ | 31.12.2013 | 31.8.2015 | 7.9.2015 | 2 |
záznamů na stránku