yes stavby s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:17
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
18 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 290378/SL19/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 17.05.2026 | 17.5.2026 | 17.5.2026 | 29.5.2026 | ||
| C 290378/SL18/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.05.2025 | 12.5.2025 | 12.5.2025 | 21.5.2025 | ||
| C 290378/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.05.2024 | 22.5.2024 | 22.5.2024 | 22.5.2024 | ||
| C 290378/SL16/MSPH | notářský zápis [NZ 281/2023] | 19.7.2023 | 28.7.2023 | 4 | ||
| C 290378/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.05.2023 | 22.5.2023 | 26.5.2023 | 4.6.2023 | ||
| C 290378/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.04.2022 | 9.4.2022 | 3.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 290378/SL12/MSPH | notářský zápis [NZ 521/2022] | 9.12.2022 | 12.12.2022 | 3 | ||
| C 290378/SL11/MSPH | notářský zápis [NZ 492/2022] | 23.11.2022 | 12.12.2022 | 5 | ||
| C 290378/SL10/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 13.5.2021 | 2.6.2021 | 2 | |
| C 290378/SL9/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 13.5.2021 | 2.6.2021 | 1 | |
| C 290378/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 11.5.2021 | 27.5.2021 | 2 | |
| C 290378/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 11.5.2021 | 27.5.2021 | 1 | |
| C 290378/SL6/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 13.7.2020 | 2 | |
| C 290378/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 30.6.2020 | 13.7.2020 | 1 | |
| C 290378/SL4/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 27.4.2020 | 29.4.2020 | 3 | |
| C 290378/SL3/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 22.4.2020 | 27.4.2020 | 1 | |
| C 290378/SL2/MSPH | účetní závěrka [2018] vzz | 31.12.2018 | 22.4.2020 | 27.4.2020 | 2 | |
| C 290378/SL1/MSPH | notářský zápis [NZ 0988/2017] zakladatelský dokument/společenská smlouva | 21.9.2017 | 15.2.2018 | 8 |
záznamů na stránku