Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
47 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pr 276/SL47/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 21.4.2026 | 23.4.2026 | 10 | |
| Pr 276/SL46/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 21.4.2026 | 23.4.2026 | 5 | |
| Pr 276/SL45/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 21.4.2026 | 23.4.2026 | 4 | |
| Pr 276/SL44/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 7.5.2025 | 12.5.2025 | 4 | |
| Pr 276/SL43/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 7.5.2025 | 12.5.2025 | 5 | |
| Pr 276/SL42/MSPH | účetní závěrka [2024] Příloha | 31.12.2024 | 7.5.2025 | 12.5.2025 | 10 | |
| Pr 276/SL41/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 5 | |
| Pr 276/SL40/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 10 | |
| Pr 276/SL39/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 4 | |
| Pr 276/SL38/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 10 | |
| Pr 276/SL37/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 5 | |
| Pr 276/SL36/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 22.2.2024 | 27.2.2024 | 4 | |
| Pr 276/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 7.3.2022 | 15.3.2022 | 19 | |
| Pr 276/SL34/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 7.4.2021 | 19.4.2021 | 19 | |
| Pr 276/SL33/MSPH | rozhod. o statut. orgánu | 7.6.2020 | 14.7.2020 | 25.8.2020 | 1 | |
| Pr 276/SL32/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 29.1.2020 | 30.1.2020 | 4 | |
| Pr 276/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 29.1.2020 | 30.1.2020 | 5 | |
| Pr 276/SL30/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 29.1.2020 | 30.1.2020 | 5 | |
| Pr 276/SL29/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 29.1.2020 | 30.1.2020 | 10 | |
| Pr 276/SL28/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 29.1.2020 | 30.1.2020 | 4 | |
| Pr 276/SL27/MSPH | účetní závěrka [2018] Příloha | 31.12.2018 | 28.1.2019 | 4.2.2019 | 10 | |
| Pr 276/SL26/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 28.1.2019 | 4.2.2019 | 4 | |
| Pr 276/SL25/MSPH | účetní závěrka [2018] Rozvaha | 31.12.2018 | 28.1.2019 | 4.2.2019 | 5 | |
| Pr 276/SL24/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 26.2.2018 | 28.2.2018 | 2 | |
| Pr 276/SL23/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 26.2.2018 | 28.2.2018 | 3 |
záznamů na stránku