Nutrition Improvement s.r.o.
Údaje platné ke dni 31. srpna 2026 v 07:15
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
17 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 308330/SL17/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2026 | 19.5.2026 | 19.5.2026 | 1.6.2026 | ||
| C 308330/SL16/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.07.2025 | 13.7.2025 | 14.7.2025 | 20.7.2025 | ||
| C 308330/SL15/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.07.2024 | 14.7.2024 | 14.7.2024 | 14.7.2024 | ||
| C 308330/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 25.1.2024 | 30.1.2024 | 4 | |
| C 308330/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] VZZ | 31.12.2021 | 25.1.2024 | 30.1.2024 | 1 | |
| C 308330/SL12/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 25.1.2024 | 30.1.2024 | 2 | |
| C 308330/SL11/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 2.1.2024 | 16.1.2024 | 2 | |
| C 308330/SL10/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 2.1.2024 | 16.1.2024 | 1 | |
| C 308330/SL9/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 2.1.2024 | 16.1.2024 | 4 | |
| C 308330/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 22.12.2021 | 10.1.2022 | 2 | |
| C 308330/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 22.12.2021 | 10.1.2022 | 4 | |
| C 308330/SL6/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 22.12.2021 | 10.1.2022 | 1 | |
| C 308330/SL5/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 31.12.2020 | 21.1.2021 | 1 | |
| C 308330/SL4/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 31.12.2020 | 21.1.2021 | 4 | |
| C 308330/SL3/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 31.12.2020 | 21.1.2021 | 2 | |
| C 308330/SL2/MSPH | ostatní rozhodnutí o odvolání a jmenování jednatele | 4.10.2020 | 5.10.2020 | 13.11.2020 | 1 | |
| C 308330/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 24/2019] | 28.1.2019 | 30.1.2019 | 4 |
záznamů na stránku