Pematex s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 08:20
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
62 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 349837/SL62/MSPH | ostatní zahajovací rozvaha k 1.1.2025 | 1.1.2025 | 6.1.2026 | 19.1.2026 | 6 | |
| C 349837/SL61/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024] | 31.12.2024 | 6.1.2026 | 19.1.2026 | 31 | |
| C 349837/SL60/MSPH | zpráva auditora r. 2024 | 31.12.2024 | 6.1.2026 | 19.1.2026 | 3 | |
| C 349837/SL59/MSPH | ostatní zápis z jednání řádné VH | 26.2.2025 | 7.3.2025 | 19.3.2025 | 5 | |
| C 349837/SL58/MSPH | notářský zápis [NZ 1018/2024] | 18.12.2024 | 1.1.2025 | 23 | ||
| C 349837/SL57/MSPH | projekt fúze | 13.11.2024 | 13.11.2024 | 14.11.2024 | 11 | |
| C 349837/SL56/MSPH | ostatní upozornění | 13.11.2024 | 13.11.2024 | 14.11.2024 | 2 | |
| C 349837/SL55/MSPH | notářský zápis [NZ 800/2024] Doklad o pachtu obchodních závodů | 1.10.2024 | 1.10.2024 | 4 | ||
| C 349837/SL54/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 10.9.2024 | 17.9.2024 | 36 | |
| C 349837/SL53/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 12.12.2023 | 19.12.2023 | 37 | |
| C 349837/SL52/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 9.1.2023 | 16.1.2023 | 38 | |
| C 349837/SL51/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 31.12.2020 | 7.10.2021 | 15.10.2021 | 30 | |
| C 349837/SL50/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 962/2021], rozhod. o statut. orgánu | 6.5.2021 | 25.5.2021 | 7 | ||
| C 6460/SL49/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 881/2021], rozhod. o statut. orgánu | 28.4.2021 | 28.4.2021 | 17 | ||
| C 6460/SL48/KSPL | ostatní Rozvaha v plné rozsahu k 1.1.2020 | 25.6.2020 | 2.11.2020 | 3 | ||
| C 6460/SL47/KSPL | účetní závěrka [2019] | 25.6.2020 | 2.11.2020 | 4 | ||
| C 6460/SL46/KSPL | notářský zápis [NZ 402/2020] | 2.11.2020 | 2.11.2020 | 11 | ||
| C 6460/SL45/KSPL | projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 17.9.2020 | 21.9.2020 | 22.9.2020 | 6 | |
| C 6460/SL44/KSPL | účetní závěrka [2019] rozvaha | 28.8.2020 | 10.9.2020 | 2 | ||
| C 6460/SL43/KSPL | účetní závěrka [2019] příloha | 1.7.2020 | 28.8.2020 | 10.9.2020 | 3 | |
| C 6460/SL42/KSPL | účetní závěrka [2018] příloha | 28.6.2019 | 13.1.2020 | 29.1.2020 | 3 | |
| C 6460/SL41/KSPL | účetní závěrka [2018] rozvaha | 28.6.2019 | 13.1.2020 | 29.1.2020 | 1 | |
| C 6460/SL40/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha,rozvaha | 30.6.2018 | 27.11.2018 | 7.12.2018 | 4 | |
| C 6460/SL39/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 28.6.2017 | 31.10.2017 | 6.11.2017 | 3 | |
| C 6460/SL38/KSPL | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.10.2017 | 6.11.2017 | 2 |
záznamů na stránku