SANY GUARD s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
50 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 10113/SL52/KSPL | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.04.2026 | 7.4.2026 | 7.4.2026 | 14.4.2026 | ||
| C 10113/SL51/KSPL | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2025 | 8.4.2025 | 8.4.2025 | 15.4.2025 | ||
| C 10113/SL50/KSPL | rozhod. o statut. orgánu rozhodnutí jediného společníka | 19.6.2024 | 15.7.2024 | 2.8.2024 | 1 | |
| C 10113/SL49/KSPL | rozhod. o statut. orgánu odvolání a jmenování jednatele | 19.6.2024 | 27.6.2024 | 12.7.2024 | 1 | |
| C 10113/SL48/KSPL | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2024 | 8.4.2024 | 12.4.2024 | 17.4.2024 | ||
| C 10113/SL47/KSPL | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.04.2023 | 8.4.2023 | 20.5.2023 | 20.5.2023 | ||
| C 10113/SL44/KSPL | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 01.04.2022 | 1.4.2022 | 29.7.2022 | 14.12.2022 | ||
| C 10113/SL43/KSPL | účetní závěrka [2016] vzz | 27.3.2017 | 9.6.2017 | 13.6.2017 | 2 | |
| C 10113/SL42/KSPL | účetní závěrka [2016] rozvaha | 27.3.2017 | 9.6.2017 | 13.6.2017 | 2 | |
| C 10113/SL41/KSPL | účetní závěrka [2016] příloha | 9.6.2017 | 13.6.2017 | 4 | ||
| C 10113/SL40/KSPL | účetní závěrka [2014] příloha | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 4 | ||
| C 10113/SL39/KSPL | účetní závěrka [2014] vzz | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 1 | ||
| C 10113/SL38/KSPL | ostatní zápis z VH 2016 | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 1 | ||
| C 10113/SL37/KSPL | účetní závěrka [2015] rozvaha | 15.3.2016 | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 2 | |
| C 10113/SL36/KSPL | účetní závěrka [2015] vzz | 15.3.2016 | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 1 | |
| C 10113/SL35/KSPL | ostatní zápis z VH 2015 | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 1 | ||
| C 10113/SL34/KSPL | účetní závěrka [2014] rozvaha | 10.3.2015 | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 1 | |
| C 10113/SL33/KSPL | účetní závěrka [2015] příloha | 9.6.2017 | 9.6.2017 | 4 | ||
| C 10113/SL32/KSPL | notářský zápis Nz 103/2014-rozhodnutí | 2.6.2014 | 2.6.2014 | 4.6.2014 | 4 | |
| C 10113/SL31/KSPL | účetní závěrka [2013] rozvaha | 19.3.2014 | 14.4.2014 | 23.4.2014 | 3 | |
| C 10113/SL30/KSPL | účetní závěrka [2013] příloha | 19.3.2014 | 14.4.2014 | 23.4.2014 | 7 | |
| C 10113/SL29/KSPL | účetní závěrka [2013] výkaz zisku | 19.3.2014 | 14.4.2014 | 23.4.2014 | 2 | |
| C 10113/SL28/KSPL | účetní závěrka [2012] - příloha | 27.3.2013 | 16.8.2013 | 16.8.2013 | 9 | |
| C 10113/SL27/KSPL | účetní závěrka [2012] - rozvaha | 27.3.2013 | 16.8.2013 | 16.8.2013 | 2 | |
| C 10113/SL26/KSPL | účetní závěrka [2012] - výkaz zisků | 27.3.2013 | 16.8.2013 | 16.8.2013 | 2 |
záznamů na stránku