ANDŽI, spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 08:24
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
35 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 342891/SL35/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 24.05.2026 | 24.5.2026 | 24.5.2026 | 3.6.2026 | ||
| C 342891/SL34/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 12.4.2025 | ||
| C 342891/SL33/MSPH | notářský zápis [NZ 1150/2024] | 29.8.2024 | 29.8.2024 | 8 | ||
| C 342891/SL32/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.05.2024 | 19.5.2024 | 19.5.2024 | 19.5.2024 | ||
| C 342891/SL31/MSPH | notářský zápis [N 860/2023, NZ 793/2023], rozhod. o statut. orgánu Rozhodnutí o odvolání a volbě jednatele po převodu | 9.6.2023 | 2.8.2023 | 8 | ||
| C 342891/SL30/MSPH | notářský zápis [NZ 140/2022 N 112/2022] | 20.4.2022 | 21.4.2022 | 25 | ||
| C 342891/SL29/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 139/2022 N 111/2022] | 20.4.2022 | 21.4.2022 | 16 | ||
| C 342891/SL28/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 30.6.2021 | 5.8.2021 | 7 | |
| C 342891/SL27/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 30.6.2021 | 4.8.2021 | 7 | |
| C 19748/SL26/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 524/2020] | 27.11.2020 | 3.12.2020 | 6.1.2021 | 2 | |
| C 19748/SL25/KSUL | účetní závěrka [2014] | 9.2.2015 | 14.9.2020 | 16.9.2020 | 5 | |
| C 19748/SL24/KSUL | účetní závěrka [2015] | 14.9.2020 | 16.9.2020 | 4 | ||
| C 19748/SL23/KSUL | účetní závěrka [2018] | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 6 | ||
| C 19748/SL22/KSUL | účetní závěrka [2017] Př | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 1 | ||
| C 19748/SL21/KSUL | účetní závěrka [2019] Př | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 1 | ||
| C 19748/SL20/KSUL | účetní závěrka [2018] Př | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 1 | ||
| C 19748/SL19/KSUL | účetní závěrka [2019] | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 6 | ||
| C 19748/SL18/KSUL | účetní závěrka [2017] | 20.7.2020 | 22.7.2020 | 6 | ||
| C 19748/SL17/KSUL | účetní závěrka [2016] VZ,R | 4.12.2017 | 15.12.2017 | 6 | ||
| C 19748/SL16/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 113/2015] | 11.2.2015 | 18.2.2015 | 6.3.2015 | 4 | |
| C 19748/SL15/KSUL | účetní závěrka [2013] | 29.1.2014 | 24.3.2014 | 25.3.2014 | 7 | |
| C 19748/SL14/KSUL | účetní závěrka - 2012 | 28.1.2013 | 8.4.2013 | 15.4.2013 | 5 | |
| C 19748/SL13/KSUL | účetní závěrka 2011 | 13.2.2012 | 11.5.2012 | 15.5.2012 | 7 | |
| C 19748/SL12/KSUL | účetní závěrka - 2010 | 10.2.2011 | 26.8.2011 | 30.8.2011 | 7 | |
| C 19748/SL11/KSUL | účetní závěrka - 2009 | 26.8.2011 | 30.8.2011 | 8 |
záznamů na stránku