LUKO Hranice s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:49
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
37 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 27268/SL37/KSOS | účetní závěrka [2024] bez výkazu zisku a ztráty | 21.10.2025 | 21.10.2025 | 3 | ||
| C 27268/SL36/KSOS | zpráva o vztazích [2024] | 21.10.2025 | 21.10.2025 | 1 | ||
| C 27268/SL35/KSOS | účetní závěrka [2023] bez výkazu zisku a ztráty | 9.9.2024 | 12.9.2024 | 3 | ||
| C 27268/SL34/KSOS | zpráva o vztazích [2023] | 9.9.2024 | 12.9.2024 | 1 | ||
| C 27268/SL33/KSOS | účetní závěrka [2022] bez výkazu zisku a ztráty | 18.8.2023 | 19.9.2023 | 3 | ||
| C 27268/SL32/KSOS | zpráva o vztazích [2022] | 18.8.2023 | 19.9.2023 | 1 | ||
| C 27268/SL31/KSOS | účetní závěrka [2021] bez výkazu zisku a ztráty | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 3 | ||
| C 27268/SL30/KSOS | zpráva o vztazích [2021] | 13.3.2023 | 14.3.2023 | 1 | ||
| C 27268/SL29/KSOS | účetní závěrka [2020] bez výkazu zisku a ztráty | 27.10.2021 | 2.11.2021 | 3 | ||
| C 27268/SL28/KSOS | zpráva o vztazích [2020] | 27.10.2021 | 2.11.2021 | 1 | ||
| C 27268/SL27/KSOS | účetní závěrka [2019], zpráva o vztazích [2019] bez výkazu zisku a ztráty | 21.7.2020 | 4.8.2020 | 4 | ||
| C 27268/SL26/KSOS | účetní závěrka [2018], zpráva o vztazích [2018] bez výkazu zisku a ztrát | 25.3.2019 | 3.4.2019 | 4 | ||
| C 27268/SL25/KSOS | účetní závěrka [2017], zpráva o vztazích [2017] bez VZZ | 20.4.2018 | 26.4.2018 | 4 | ||
| C 27268/SL24/KSOS | účetní závěrka [2016], zpráva o vztazích [2016] bez VZZ | 23.10.2017 | 26.10.2017 | 4 | ||
| C 27268/SL23/KSOS | účetní závěrka [2015], zpráva o vztazích [2015] vč. přílohy | 23.10.2017 | 26.10.2017 | 7 | ||
| C 27268/SL22/KSOS | účetní závěrka [2014], zpráva o vztazích [2014] ÚZ včetně přílohy | 19.6.2015 | 25.6.2015 | 8 | ||
| C 27268/SL21/KSOS | notářský zápis NZ 397/2014 RVH - změna SS | 3.7.2014 | 11.7.2014 | 2.10.2014 | 18 | |
| C 27268/SL20/KSOS | účetní závěrka [2012], zpráva o vztazích [2012] vč. příl. | 15.7.2013 | 1.8.2013 | 8 | ||
| C 27268/SL19/KSOS | účetní závěrka r. 2011 vč. příl. | 5.4.2012 | 16.4.2012 | 6 | ||
| C 27268/SL18/KSOS | zpráva o vztazích r. 2011 | 5.4.2012 | 16.4.2012 | 2 | ||
| C 27268/SL17/KSOS | účetní závěrka r. 2010 vč. příl, §66a/9 | 14.7.2011 | 17.8.2011 | 8 | ||
| C 27268/SL16/KSOS | účetní závěrka r. 2009 vč. příl. | 1.7.2010 | 26.7.2010 | 9 | ||
| C 27268/SL15/KSOS | účetní závěrka, zpráva o vztazích r. 2008 | 11.6.2009 | 14.7.2009 | 8 | ||
| C 27268/SL14/KSOS | účetní závěrka r. 2007 vč. §66a/9 | 27.5.2008 | 24.3.2009 | 8 | ||
| C 27268/SL13/KSOS | účetní závěrka r. 2006 | 27.7.2007 | 12.9.2007 | 10 |
záznamů na stránku