immediate s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 11:07
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
24 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 97226/SL24/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 24.3.2026 | 26.3.2026 | 2 | |
| C 97226/SL23/MSPH | účetní závěrka [2025] VZZ | 31.12.2025 | 24.3.2026 | 26.3.2026 | 2 | |
| C 97226/SL22/MSPH | notářský zápis [NZ 260/2025] | 6.10.2025 | 9.9.2025 | 12.11.2025 | 8 | |
| C 97226/SL21/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 6.4.2025 | 9.4.2025 | 2 | |
| C 97226/SL20/MSPH | účetní závěrka [2024] Rozvaha | 31.12.2024 | 6.4.2025 | 9.4.2025 | 2 | |
| C 97226/SL19/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 23.5.2024 | 2 | |
| C 97226/SL18/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 23.5.2024 | 2 | |
| C 97226/SL17/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 23.5.2024 | 3 | |
| C 97226/SL16/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 1.4.2023 | 21.4.2023 | 2 | |
| C 97226/SL15/MSPH | účetní závěrka [2022] rozvaha | 31.12.2022 | 1.4.2023 | 21.4.2023 | 2 | |
| C 97226/SL14/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 3.4.2022 | 6.4.2022 | 2 | |
| C 97226/SL13/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 3.4.2022 | 6.4.2022 | 2 | |
| C 97226/SL12/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 13.1.2022 | 10.2.2022 | 2 | |
| C 97226/SL11/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 13.1.2022 | 10.2.2022 | 1 | |
| C 97226/SL10/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 13.1.2022 | 10.2.2022 | 2 | |
| C 97226/SL9/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 13.1.2022 | 10.2.2022 | 2 | |
| C 97226/SL8/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 30.5.2021 | 16.6.2021 | 2 | |
| C 97226/SL7/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 30.5.2021 | 16.6.2021 | 2 | |
| C 97226/SL6/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 27.5.2020 | 28.5.2020 | 2 | |
| C 97226/SL5/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 27.5.2020 | 28.5.2020 | 2 | |
| C 97226/SL4/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 27.5.2020 | 28.5.2020 | 1 | |
| C 97226/SL3/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 985/2011 | 1.12.2011 | 13.12.2011 | 27.12.2011 | 4 | |
| C 97226/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 583/2003 | 28.11.2003 | 22.9.2004 | 6 | ||
| C 97226/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 495/2003 | 29.10.2003 | 22.9.2004 | 6 |
záznamů na stránku