Červené maso P+ P s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 00:46
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
53 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 105268/SL55/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.04.2025 | 6.4.2025 | 6.4.2025 | 10.4.2025 | ||
| C 105268/SL54/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2024 | 13.4.2024 | 16.4.2024 | 19.4.2024 | ||
| C 105268/SL53/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.04.2023 | 19.4.2023 | 26.5.2023 | 2.6.2023 | ||
| C 105268/SL52/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 24.8.2021 | 17.9.2021 | 2 | |
| C 105268/SL51/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 24.8.2021 | 17.9.2021 | 4 | |
| C 105268/SL50/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 5.2.2021 | 9.2.2021 | 4 | |
| C 105268/SL49/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 5.2.2021 | 9.2.2021 | 2 | |
| C 105268/SL48/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 5.2.2021 | 9.2.2021 | 4 | |
| C 105268/SL47/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 5.2.2021 | 9.2.2021 | 2 | |
| C 105268/SL46/MSPH | notářský zápis [NZ 42/2020] | 6.2.2020 | 18.2.2020 | 11.3.2020 | 9 | |
| C 105268/SL45/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 23.1.2019 | 25.1.2019 | 4 | |
| C 105268/SL44/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 23.1.2019 | 25.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL43/MSPH | účetní závěrka [2007] VZaZ | 31.12.2007 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL42/MSPH | účetní závěrka [2007] rozvaha | 31.12.2007 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 4 | |
| C 105268/SL41/MSPH | účetní závěrka [2007] Příloha | 31.12.2007 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL40/MSPH | účetní závěrka [2008] Příloha | 31.12.2008 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL39/MSPH | účetní závěrka [2008] VZaZ | 31.12.2008 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL38/MSPH | účetní závěrka [2008] rozvaha | 31.12.2008 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 4 | |
| C 105268/SL37/MSPH | účetní závěrka [2006] VZaZ | 31.12.2006 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL36/MSPH | účetní závěrka [2006] rozvaha | 31.12.2006 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 4 | |
| C 105268/SL35/MSPH | účetní závěrka [2005] Příloha | 31.12.2005 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL34/MSPH | účetní závěrka [2005] VZaZ | 31.12.2005 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL33/MSPH | účetní závěrka [2005] rozvaha | 31.12.2005 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 4 | |
| C 105268/SL32/MSPH | účetní závěrka [2010] VZaZ | 31.12.2010 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 | |
| C 105268/SL31/MSPH | účetní závěrka [2010] Příloha | 31.12.2010 | 15.11.2018 | 23.1.2019 | 2 |
záznamů na stránku