Truhlářství Paulus, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:32
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
57 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 101424/SL57/MSPH | účetní závěrka [2025] VZaZ | 31.12.2025 | 23.3.2026 | 25.3.2026 | 2 | |
| C 101424/SL56/MSPH | účetní závěrka [2025] rozvaha | 31.12.2025 | 23.3.2026 | 25.3.2026 | 4 | |
| C 101424/SL55/MSPH | účetní závěrka [2025] příloha | 31.12.2025 | 23.3.2026 | 25.3.2026 | 2 | |
| C 101424/SL54/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 13.4.2025 | 16.4.2025 | 2 | |
| C 101424/SL53/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 13.4.2025 | 16.4.2025 | 3 | |
| C 101424/SL52/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 13.4.2025 | 16.4.2025 | 4 | |
| C 101424/SL51/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 28.5.2024 | 4 | |
| C 101424/SL50/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 28.5.2024 | 2 | |
| C 101424/SL49/MSPH | účetní závěrka [2023] Příloha | 31.12.2023 | 27.4.2024 | 28.5.2024 | 3 | |
| C 101424/SL48/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 10.4.2023 | 3.5.2023 | 2 | |
| C 101424/SL47/MSPH | účetní závěrka [2022] přiloha | 31.12.2022 | 10.4.2023 | 3.5.2023 | 3 | |
| C 101424/SL46/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 10.4.2023 | 3.5.2023 | 4 | |
| C 101424/SL45/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 10.4.2022 | 14.4.2022 | 3 | |
| C 101424/SL44/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 10.4.2022 | 14.4.2022 | 2 | |
| C 101424/SL43/MSPH | účetní závěrka [2021] Rozvaha | 31.12.2021 | 10.4.2022 | 14.4.2022 | 4 | |
| C 101424/SL42/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 12.4.2021 | 23.4.2021 | 2 | |
| C 101424/SL41/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 12.4.2021 | 23.4.2021 | 4 | |
| C 101424/SL40/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 12.4.2021 | 23.4.2021 | 3 | |
| C 101424/SL39/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 13.4.2020 | 22.4.2020 | 4 | |
| C 101424/SL38/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 13.4.2020 | 22.4.2020 | 2 | |
| C 101424/SL37/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 13.4.2020 | 22.4.2020 | 3 | |
| C 101424/SL36/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 9.4.2019 | 24.4.2019 | 2 | |
| C 101424/SL35/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 9.4.2019 | 24.4.2019 | 3 | |
| C 101424/SL34/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 9.4.2019 | 24.4.2019 | 4 | |
| C 101424/SL33/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 24.4.2018 | 26.4.2018 | 2 |
záznamů na stránku