AURA oční optika s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:44
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
39 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 111976/SL39/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2026 | 18.5.2026 | 18.5.2026 | 1.6.2026 | ||
| C 111976/SL38/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 12.5.2025 | 19.5.2025 | ||
| C 111976/SL37/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.04.2024 | 15.4.2024 | 16.4.2024 | 21.4.2024 | ||
| C 111976/SL36/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.04.2023 | 10.4.2023 | 1.6.2023 | 13.6.2023 | ||
| C 111976/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] Aura oční optika s.r.o. - rozvaha 2021 | 31.12.2021 | 3.10.2022 | 4.10.2022 | 2 | |
| C 111976/SL34/MSPH | účetní závěrka [2021] Aura oční optika s.r.o. - výsledovka 2021 | 31.12.2021 | 3.10.2022 | 4.10.2022 | 2 | |
| C 111976/SL33/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 6.7.2021 | 22.7.2021 | 2 | |
| C 111976/SL32/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 6.7.2021 | 22.7.2021 | 2 | |
| C 111976/SL31/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 1.9.2020 | 8.9.2020 | 2 | |
| C 111976/SL30/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 1.9.2020 | 8.9.2020 | 2 | |
| C 111976/SL29/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 2 | |
| C 111976/SL28/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 23.7.2019 | 24.7.2019 | 2 | |
| C 111976/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 25.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 111976/SL26/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 25.6.2018 | 27.6.2018 | 2 | |
| C 111976/SL25/MSPH | zakladatelské dokumenty | 22.8.2017 | 29.8.2017 | 31.8.2017 | 6 | |
| C 111976/SL24/MSPH | notářský zápis [NZ 440/2017, N 591/2017] | 22.8.2017 | 24.8.2017 | 12 | ||
| C 111976/SL23/MSPH | účetní závěrka [2016] Aura - rozvaha | 31.12.2016 | 19.6.2017 | 20.6.2017 | 2 | |
| C 111976/SL22/MSPH | účetní závěrka [2016] Aura - výsledovka | 31.12.2016 | 19.6.2017 | 20.6.2017 | 1 | |
| C 111976/SL21/MSPH | účetní závěrka [2015] vzz | 31.12.2015 | 19.5.2016 | 23.5.2016 | 2 | |
| C 111976/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] Rozvaha | 31.12.2015 | 19.5.2016 | 23.5.2016 | 2 | |
| C 111976/SL19/MSPH | účetní závěrka [2014] vzz | 31.12.2014 | 23.6.2015 | 24.6.2015 | 2 | |
| C 111976/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 23.6.2015 | 24.6.2015 | 2 | |
| C 111976/SL17/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 356/2015] | 2.4.2015 | 2.4.2015 | 10.4.2015 | 8 | |
| C 111976/SL16/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ | 31.12.2013 | 18.6.2014 | 8.7.2014 | 2 | |
| C 111976/SL15/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 18.6.2014 | 8.7.2014 | 2 |
záznamů na stránku