HAVEL - BUGGY s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:57
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
45 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 26114/SL45/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 22.06.2026 | 22.6.2026 | 22.6.2026 | 22.6.2026 | ||
| C 26114/SL44/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2025 | 7.5.2025 | 7.5.2025 | 14.5.2025 | ||
| C 26114/SL43/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 11.05.2024 | 11.5.2024 | 13.5.2024 | 23.5.2024 | ||
| C 26114/SL42/MSPH | ostatní rozhodnutí jed. společníka | 2.11.2023 | 13.2.2024 | 1.3.2024 | 1 | |
| C 26114/SL41/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2023 | 7.5.2023 | 3.6.2023 | 15.6.2023 | ||
| C 26114/SL40/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2022 | 9.5.2022 | 9.9.2022 | 16.12.2022 | ||
| C 26114/SL39/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 24.9.2021 | 6.10.2021 | 1 | |
| C 26114/SL38/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 24.9.2021 | 6.10.2021 | 1 | |
| C 26114/SL37/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 4 | |
| C 26114/SL36/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 2 | |
| C 26114/SL35/MSPH | účetní závěrka [2019] vzz | 31.12.2019 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 2 | |
| C 26114/SL34/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 4 | |
| C 26114/SL33/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 2 | |
| C 26114/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] vzz | 31.12.2018 | 11.6.2020 | 12.6.2020 | 2 | |
| C 26114/SL31/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 15.11.2018 | 1.2.2019 | 2 | |
| C 26114/SL30/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 15.11.2018 | 1.2.2019 | 4 | |
| C 26114/SL29/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 5.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 26114/SL28/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 5.4.2018 | 12.4.2018 | 4 | |
| C 26114/SL27/MSPH | účetní závěrka [2017] vzz | 31.12.2017 | 5.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 26114/SL26/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 28.3.2017 | 20.4.2017 | 2 | |
| C 26114/SL25/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 28.3.2017 | 20.4.2017 | 4 | |
| C 26114/SL24/MSPH | účetní závěrka [2016] VZZ | 31.12.2016 | 28.3.2017 | 20.4.2017 | 2 | |
| C 26114/SL23/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 31.3.2015 | 10.4.2015 | 2 | |
| C 26114/SL22/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 31.3.2015 | 10.4.2015 | 4 | |
| C 26114/SL21/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ | 31.12.2014 | 31.3.2015 | 10.4.2015 | 2 |
záznamů na stránku