Kameníci s.r.o., v likvidaci
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 08:58
V likvidaci
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
30 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 124044/SL30/MSPH | notářský zápis [NZ 288/2025], zrušení právnické osoby | 17.9.2025 | 17.9.2025 | 6 | ||
| C 124044/SL29/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 14.05.2025 | 14.5.2025 | 14.5.2025 | 23.5.2025 | ||
| C 124044/SL28/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 18.05.2024 | 18.5.2024 | 18.5.2024 | 19.5.2024 | ||
| C 124044/SL27/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 25.04.2023 | 25.4.2023 | 2.6.2023 | 13.6.2023 | ||
| C 124044/SL26/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.04.2022 | 13.4.2022 | 8.9.2022 | 16.12.2022 | ||
| C 124044/SL25/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 5.6.2018 | 18.6.2018 | 2 | |
| C 124044/SL24/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 5.6.2018 | 18.6.2018 | 1 | |
| C 124044/SL23/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 5.6.2018 | 18.6.2018 | 2 | |
| C 124044/SL22/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 5.6.2018 | 18.6.2018 | 1 | |
| C 124044/SL21/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ | 31.12.2017 | 5.6.2018 | 14.6.2018 | 1 | |
| C 124044/SL20/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 5.6.2018 | 14.6.2018 | 2 | |
| C 124044/SL19/MSPH | účetní závěrka [2014] VZZ | 31.12.2014 | 29.4.2016 | 23.5.2016 | 1 | |
| C 124044/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 29.4.2016 | 23.5.2016 | 2 | |
| C 124044/SL17/MSPH | účetní závěrka [2011] Rozvaha | 31.12.2011 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 2 | |
| C 124044/SL16/MSPH | účetní závěrka [2012] VZZ | 31.12.2012 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 1 | |
| C 124044/SL15/MSPH | účetní závěrka [2012] Rozvaha | 31.12.2012 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 2 | |
| C 124044/SL14/MSPH | účetní závěrka [2010] VZZ | 31.12.2010 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 1 | |
| C 124044/SL13/MSPH | účetní závěrka [2013] Rozvaha | 31.12.2013 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 2 | |
| C 124044/SL12/MSPH | účetní závěrka [2010] Rozvaha | 31.12.2010 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 2 | |
| C 124044/SL11/MSPH | účetní závěrka [2011] VZZ | 31.12.2011 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 1 | |
| C 124044/SL10/MSPH | účetní závěrka [2013] VZZ | 31.12.2013 | 2.7.2014 | 12.8.2014 | 1 | |
| C 124044/SL9/MSPH | účetní závěrka -rozvaha r. 2009 | 31.12.2009 | 9.9.2011 | 13.9.2011 | 2 | |
| C 124044/SL8/MSPH | účetní závěrka VZaZ r.2010 | 31.12.2010 | 9.9.2011 | 13.9.2011 | 2 | |
| C 124044/SL7/MSPH | účetní závěrka r.2009 - VZZ | 31.12.2009 | 31.8.2011 | 2.9.2011 | 2 | |
| C 124044/SL6/MSPH | účetní závěrka r.2009 - rozvaha | 31.12.2009 | 31.8.2011 | 2.9.2011 | 2 |
záznamů na stránku