Cemio Switzerland, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
47 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 128378/SL48/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2026 | 12.7.2026 | 12.7.2026 | 15.7.2026 | ||
| C 128378/SL47/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.07.2025 | 7.7.2025 | 15.7.2025 | 18.7.2025 | ||
| C 128378/SL46/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2024 | 6.7.2024 | 6.7.2024 | 10.7.2024 | ||
| C 128378/SL45/MSPH | ostatní Rozhodnutí jediného společníka | 2.4.2024 | 17.4.2024 | 24.4.2024 | 2 | |
| C 128378/SL44/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.07.2023 | 15.7.2023 | 15.7.2023 | 20.7.2023 | ||
| C 128378/SL43/MSPH | zakladatelské dokumenty | 26.5.2023 | 1.6.2023 | 16.6.2023 | 6 | |
| C 128378/SL42/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.07.2022 | 9.7.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 128378/SL40/MSPH | notářský zápis [NZ 1283/2022], změna právní formy, fúze | 14.12.2022 | 1.1.2023 | 17 | ||
| C 128378/SL39/MSPH | projekt fúze | 10.11.2022 | 10.11.2022 | 10.11.2022 | 8 | |
| C 128378/SL38/MSPH | účetní závěrka [2014] zpráva auditora | 31.12.2014 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 3 | |
| C 128378/SL37/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha, výkaz zisku a ztrát | 31.12.2014 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 6 | |
| C 128378/SL36/MSPH | účetní závěrka [2014] Příloha | 31.12.2014 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 6 | |
| C 128378/SL35/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha, výkaz zisku a ztrát | 31.12.2013 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 6 | |
| C 128378/SL34/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha, výkaz zisku a ztrát | 31.12.2015 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 6 | |
| C 128378/SL33/MSPH | účetní závěrka [2013] Příloha | 31.12.2013 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 4 | |
| C 128378/SL32/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha, výkaz zisku a ztrát | 31.12.2018 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 6 | |
| C 128378/SL31/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 29.9.2021 | 4.10.2021 | 7 | |
| C 128378/SL30/MSPH | notářský zápis [NZ 443/2021] | 30.4.2021 | 30.4.2021 | 24 | ||
| C 128378/SL29/MSPH | účetní závěrka [2020] | 30.4.2021 | 13 | |||
| C 128378/SL28/MSPH | projekt fúze | 26.3.2021 | 26.3.2021 | 29.3.2021 | 7 | |
| C 128378/SL27/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 18.12.2020 | 4.1.2021 | 4 | |
| C 128378/SL26/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 18.12.2020 | 4.1.2021 | 2 | |
| C 128378/SL11/MSPH | notářský zápis NZ 1664/2012 | 26.11.2012 | 26.11.2012 | 29.11.2012 | 6 | |
| C 128378/SL10/MSPH | notářský zápis NZ 1634/2012 | 19.11.2012 | 26.11.2012 | 29.11.2012 | 5 | |
| C 128378/SL9/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 27.3.2012 | 22.6.2012 | 25.6.2012 | 2 |
záznamů na stránku