Piešťanský X-Force a.s.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 21:15
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
30 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 4224/SL33/KSOS | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] vč. přílohy | 2.7.2026 | 15.7.2026 | 19 | ||
| B 4224/SL32/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] vč. přílohy | 2.7.2026 | 15.7.2026 | 19 | ||
| B 4224/SL31/KSOS | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] vč. přílohy | 21.2.2025 | 28.2.2025 | 19 | ||
| B 4224/SL30/KSOS | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] vč. přílohy | 22.8.2022 | 31.8.2022 | 24 | ||
| B 4224/SL29/KSOS | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] vč. přílohy, Návrh na rozdělení zisku | 11.8.2022 | 25.8.2022 | 15 | ||
| B 4224/SL28/KSOS | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] vč. přílohy | 19.1.2021 | 1.2.2021 | 19 | ||
| B 4224/SL27/KSOS | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] vč. přílohy | 19.1.2021 | 26.1.2021 | 19 | ||
| B 4224/SL26/KSOS | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva o vztazích [2017], zpráva auditora [2017] vč. přílohy | 19.1.2021 | 26.1.2021 | 19 | ||
| B 4224/SL25/KSOS | účetní závěrka [2016], výroční zpráva [2016], zpráva o vztazích [2016], zpráva auditora [2016] vč. přílohy | 9.4.2018 | 16.4.2018 | 21 | ||
| B 4224/SL24/KSOS | ostatní | 31.1.2018 | 1 | |||
| B 4224/SL23/KSOS | rozhod. o statut. orgánu | 31.1.2018 | 1 | |||
| B 4224/SL22/KSOS | rozhod. o statut. orgánu | 5.12.2017 | 31.1.2018 | 1 | ||
| B 4224/SL21/KSOS | notářský zápis [NZ 12/2018] | 31.1.2018 | 31.1.2018 | 17 | ||
| B 4224/SL20/KSOS | účetní závěrka [2015] vč. přílohy | 29.11.2017 | 4.12.2017 | 12 | ||
| B 4224/SL19/KSOS | ostatní Zápis z jednání dozorčí rady | 10.2.2016 | 15.11.2016 | 21.2.2017 | 1 | |
| B 4224/SL18/KSOS | ostatní Zápis z jednání představenstva | 10.2.2016 | 15.11.2016 | 21.2.2017 | 1 | |
| B 4224/SL17/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJA - volba představenstva | 15.12.2015 | 15.11.2016 | 21.2.2017 | 2 | |
| B 4224/SL16/KSOS | notářský zápis [NZ 1694/2016] RJA - Stanovy | 10.11.2016 | 15.11.2016 | 21.2.2017 | 20 | |
| B 4224/SL15/KSOS | účetní závěrka [2014] vč. přílohy | 4.12.2015 | 10.12.2015 | 12 | ||
| B 4224/SL14/KSOS | účetní závěrka [2013] vč. příl. | 7.4.2015 | 22.4.2015 | 13 | ||
| B 4224/SL13/KSOS | účetní závěrka [2012] vč. příl. | 3.2.2014 | 7.2.2014 | 12 | ||
| B 4224/SL12/KSOS | účetní závěrka rok 2011 vč. příl. | 21.12.2012 | 10.1.2013 | 13 | ||
| B 4224/SL11/KSOS | účetní závěrka r. 2010 vč. příl. | 9.12.2011 | 14.12.2011 | 9 | ||
| B 4224/SL10/KSOS | účetní závěrka r. 2009 vč. příl. | 9.12.2011 | 14.12.2011 | 8 | ||
| B 4224/SL8/KSOS | rozhod. o statut. orgánu - Rozhodnutí jedin.akcion. | 11.1.2011 | 12.1.2011 | 2.2.2011 | 1 |
záznamů na stránku