LUTO Invest, s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 05:42
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 142966/SL26/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 05.08.2026 | 5.8.2026 | 5.8.2026 | 5.8.2026 | ||
| C 142966/SL25/MSPH | notářský zápis [NZ 020/2024] | 8.4.2024 | 8.4.2024 | 5 | ||
| C 142966/SL24/MSPH | notářský zápis [NZ 032/2023] rozhodnutí společníka o změně počtu jednatelů a o jmenování jednatele | 29.6.2023 | 30.6.2023 | 4 | ||
| C 142966/SL23/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 11.8.2022 | 11.8.2022 | 6 | |
| C 142966/SL22/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 11.8.2022 | 11.8.2022 | 2 | |
| C 142966/SL21/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 11.8.2022 | 11.8.2022 | 1 | |
| C 142966/SL20/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 9.6.2022 | 10.6.2022 | 1 | |
| C 142966/SL19/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 9.6.2022 | 10.6.2022 | 1 | |
| C 142966/SL18/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 9.6.2022 | 10.6.2022 | 2 | |
| C 142966/SL17/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 26.4.2022 | 27.4.2022 | 5 | |
| C 142966/SL16/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 26.4.2022 | 27.4.2022 | 2 | |
| C 142966/SL15/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 26.4.2022 | 27.4.2022 | 5 | |
| C 142966/SL14/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 26.4.2022 | 27.4.2022 | 2 | |
| C 142966/SL13/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 24.1.2020 | 27.1.2020 | 2 | |
| C 142966/SL12/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 24.1.2020 | 27.1.2020 | 6 | |
| C 142966/SL11/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 14.10.2019 | 14.10.2019 | 2 | |
| C 142966/SL10/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 14.10.2019 | 14.10.2019 | 6 | |
| C 142966/SL9/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 11.6.2019 | 12.6.2019 | 8 | |
| C 142966/SL8/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 11.6.2019 | 12.6.2019 | 8 | |
| C 142966/SL7/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 6.11.2018 | 12.11.2018 | 4 | |
| C 142966/SL6/MSPH | účetní závěrka [2015] Rozvaha | 31.12.2015 | 6.11.2018 | 9.11.2018 | 2 | |
| C 142966/SL5/MSPH | účetní závěrka [2015] VZZ | 31.12.2015 | 6.11.2018 | 9.11.2018 | 2 | |
| C 142966/SL4/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 493/2014 | 29.5.2014 | 29.5.2014 | 9.6.2014 | 5 | |
| C 142966/SL3/MSPH | podpisové vzory čest.prohl. | 29.7.2008 | 18.9.2008 | 3 | ||
| C 142966/SL2/MSPH | zakladatelské dokumenty | 29.7.2008 | 18.9.2008 | 6 |
záznamů na stránku