Radev s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:18
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
36 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 134226/SL37/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.05.2026 | 9.5.2026 | 10.5.2026 | 20.5.2026 | ||
| C 134226/SL36/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 | 10.5.2025 | 12.5.2025 | 19.5.2025 | ||
| C 134226/SL35/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2024 | 7.5.2024 | 8.5.2024 | 15.5.2024 | ||
| C 134226/SL34/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2023 | 7.5.2023 | 2.6.2023 | 14.6.2023 | ||
| C 134226/SL33/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.05.2022 | 7.5.2022 | 8.9.2022 | 27.1.2023 | ||
| C 134226/SL31/MSPH | účetní závěrka [2020] VZZ | 31.12.2020 | 27.4.2021 | 11.5.2021 | 2 | |
| C 134226/SL30/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 27.4.2021 | 11.5.2021 | 5 | |
| C 134226/SL29/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 24.3.2020 | 3.4.2020 | 5 | |
| C 134226/SL28/MSPH | účetní závěrka [2019] VZaZ | 31.12.2019 | 24.3.2020 | 3.4.2020 | 2 | |
| C 134226/SL27/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 18.3.2019 | 22.3.2019 | 2 | |
| C 134226/SL26/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 18.3.2019 | 22.3.2019 | 5 | |
| C 134226/SL25/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 23.3.2018 | 27.3.2018 | 1 | |
| C 134226/SL24/MSPH | účetní závěrka [2017] Rozvaha | 31.12.2017 | 23.3.2018 | 27.3.2018 | 1 | |
| C 134226/SL23/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 8.3.2017 | 16.3.2017 | 2 | |
| C 134226/SL22/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 8.3.2017 | 16.3.2017 | 5 | |
| C 134226/SL21/MSPH | účetní závěrka [2015] VZaZ | 31.12.2015 | 7.4.2016 | 9.5.2016 | 2 | |
| C 134226/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] rozvaha | 31.12.2015 | 7.4.2016 | 9.5.2016 | 4 | |
| C 134226/SL19/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 2.3.2015 | 6.3.2015 | 2 | |
| C 134226/SL18/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 2.3.2015 | 6.3.2015 | 4 | |
| C 134226/SL17/MSPH | zakladatelské dokumenty | 4.6.2014 | 2.7.2014 | 21.7.2014 | 4 | |
| C 134226/SL16/MSPH | notářský zápis NZ 722/2014 | 4.6.2014 | 2.7.2014 | 21.7.2014 | 10 | |
| C 134226/SL15/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 9.3.2014 | 17.3.2014 | 4 | |
| C 134226/SL14/MSPH | účetní závěrka [2013] VZaZ | 31.12.2013 | 9.3.2014 | 17.3.2014 | 2 | |
| C 134226/SL13/MSPH | účetní závěrka r. 2012 - VZaZ | 31.12.2012 | 17.3.2013 | 21.3.2013 | 2 | |
| C 134226/SL12/MSPH | účetní závěrka r. 2012 - rozvaha | 31.12.2012 | 17.3.2013 | 21.3.2013 | 4 |
záznamů na stránku