LaserTherm spol. s r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 07:35
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
41 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 81688/SL42/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 15.12.2025 | 15.12.2025 | 20.1.2026 | 20.1.2026 | ||
| C 81688/SL41/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 30.12.2025 | 14.1.2026 | 6 | |
| C 81688/SL40/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 30.12.2025 | 14.1.2026 | 2 | |
| C 81688/SL39/MSPH | účetní závěrka [2024] VZZ | 31.12.2024 | 30.12.2025 | 14.1.2026 | 2 | |
| C 81688/SL38/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 4.9.2024 | 9.9.2024 | 6 | |
| C 81688/SL37/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvah | 31.12.2023 | 4.9.2024 | 9.9.2024 | 3 | |
| C 81688/SL36/MSPH | účetní závěrka [2023] VZZ | 31.12.2023 | 4.9.2024 | 9.9.2024 | 2 | |
| C 81688/SL35/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 13.08.2022 | 13.8.2022 | 8.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| C 81688/SL34/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 3.1.2023 | 5.1.2023 | 22 | |
| C 81688/SL33/MSPH | notářský zápis [NZ 1556/2022] | 30.12.2022 | 1.1.2023 | 20 | ||
| C 81688/SL31/MSPH | notářský zápis [NZ 1556/2022], projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením | 29.11.2022 | 29.11.2022 | 29.11.2022 | 20 | |
| C 81688/SL30/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 28.3.2022 | 30.3.2022 | 5 | |
| C 81688/SL29/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 24.2.2022 | 10.3.2022 | 2 | |
| C 81688/SL28/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 24.2.2022 | 10.3.2022 | 5 | |
| C 81688/SL27/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 24.11.2020 | 27.11.2020 | 7 | |
| C 81688/SL26/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 24.11.2020 | 27.11.2020 | 5 | |
| C 81688/SL25/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 2.10.2019 | 4.10.2019 | 12 | |
| C 81688/SL24/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 15.1.2019 | 25.1.2019 | 5 | |
| C 81688/SL23/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 15.1.2019 | 24.1.2019 | 13 | |
| C 81688/SL22/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 29.12.2017 | 30.5.2018 | 13.6.2018 | 3 | |
| C 81688/SL21/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 23.5.2018 | 25.5.2018 | 6 | |
| C 81688/SL20/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 23.5.2018 | 25.5.2018 | 6 | |
| C 81688/SL19/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 23.5.2018 | 25.5.2018 | 3 | |
| C 81688/SL18/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu 2x | 15.11.2013 | 22.11.2013 | 5.12.2013 | 7 | |
| C 81688/SL17/MSPH | notářský zápis NZ 75/2013 | 26.9.2013 | 22.11.2013 | 5.12.2013 | 9 |
záznamů na stránku