PO LIGHTING CZECH s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 11:07
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
79 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 194746/SL7/MSPH | zakladatelské dokumenty | 22.10.2012 | 2.11.2012 | 4.2.2013 | 3 | |
| C 194746/SL6/MSPH | notářský zápis NZ 399/2012 | 22.10.2012 | 2.11.2012 | 4.2.2013 | 29 | |
| C 194746/SL5/MSPH | zakladatelské dokumenty | 15.11.2012 | 28.11.2012 | 4.2.2013 | 4 | |
| C 194746/SL4/MSPH | notářský zápis NZ 31/2013- projekt fúze | 31.1.2013 | 31.1.2013 | 1.2.2013 | 29 | |
| C 194746/SL3/MSPH | ostatní -zástavní smlouva k obch.podílu | 29.8.2012 | 5.9.2012 | 24.10.2012 | 23 | |
| C 194746/SL2/MSPH | notářský zápis NZ 808/2012 | 17.8.2012 | 24.8.2012 | 24.10.2012 | 29 | |
| C 194746/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 424/2012 | 30.4.2012 | 7.5.2012 | 21.6.2012 | 21 | |
| C 55719/SL80/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 30.6.2026 | 15.7.2026 | 27.7.2026 | 3 | |
| C 55719/SL79/KSOS | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 7.7.2026 | 10.7.2026 | 53 | ||
| C 55719/SL78/KSOS | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] + RJS | 7.7.2026 | 9.7.2026 | 53 | ||
| C 55719/SL77/KSOS | ostatní Rozhodnutí jediného společníka | 13.4.2026 | 27.4.2026 | 5.5.2026 | 3 | |
| C 55719/SL76/KSOS | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 23.7.2025 | 24.7.2025 | 50 | ||
| C 55719/SL75/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 6.5.2025 | 15.5.2025 | 3 | ||
| C 55719/SL74/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] + RJS, k 31.12.2023 | 8.4.2025 | 8.4.2025 | 46 | ||
| C 55719/SL73/KSOS | zakladatelské dokumenty Úplné znění zakladatelské listiny | 5.2.2025 | 10.2.2025 | 3.3.2025 | 7 | |
| C 55719/SL72/KSOS | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023] + RJS, k 31.3.2023 | 27.11.2024 | 28.11.2024 | 48 | ||
| C 55719/SL71/KSOS | zakladatelské dokumenty RJS | 12.9.2024 | 25.10.2024 | 11.11.2024 | 3 | |
| C 55719/SL70/KSOS | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 5.11.2024 | 6.11.2024 | 48 | ||
| C 55719/SL69/KSOS | ostatní RJS | 24.10.2024 | 5.11.2024 | 6.11.2024 | 3 | |
| C 55719/SL68/KSOS | zakladatelské dokumenty úplné znění zakladatelské listiny | 10.6.2024 | 13.6.2024 | 17.6.2024 | 7 | |
| C 55719/SL67/KSOS | notářský zápis [Nz 524/2024] RJS | 10.6.2024 | 13.6.2024 | 17.6.2024 | 6 | |
| C 55719/SL66/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 6.2.2024 | 5.3.2024 | 20.3.2024 | 3 | |
| C 55719/SL65/KSOS | ostatní odstoupení z funkce | 6.2.2024 | 5.3.2024 | 20.3.2024 | 3 | |
| C 55719/SL64/KSOS | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] Konsolidovaná | 12.3.2024 | 13.3.2024 | 46 | ||
| C 55719/SL63/KSOS | rozhod. o statut. orgánu RJS | 19.10.2023 | 7.12.2023 | 3.1.2024 | 3 |
záznamů na stránku