RAF STAVBY s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:45
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
45 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 28279/SL45/KSUL | insolvenční rozhodnutí KSUL 74 INS 12709/2022-B-129 | 11.12.2023 | 12.12.2023 | 14.12.2023 | 1 | |
| C 28279/SL44/KSUL | insolvenční rozhodnutí KSUL 74 INS 12709/2022-B-31 | 21.2.2023 | 21.2.2023 | 23.2.2023 | 8 | |
| C 28279/SL43/KSUL | insolvenční rozhodnutí KSUL 74 INS 12709/2022-B-2 | 10.10.2022 | 10.10.2022 | 12.10.2022 | 6 | |
| C 28279/SL42/KSUL | insolvenční rozhodnutí KSUL 74 INS 12709/2022-A- 80 | 7.10.2022 | 7.10.2022 | 11.10.2022 | 12 | |
| C 28279/SL41/KSUL | insolvenční rozhodnutí KSUL 74 INS 12709/2022-A-60 | 21.9.2022 | 21.9.2022 | 22.9.2022 | 13 | |
| C 28279/SL40/KSUL | ostatní zápis z VH | 30.6.2021 | 28.7.2022 | 5.8.2022 | 2 | |
| C 28279/SL39/KSUL | účetní závěrka [2020] | 28.6.2021 | 28.7.2022 | 5.8.2022 | 13 | |
| C 28279/SL38/KSUL | usn. o konkursu a vyrovn. KSUL 74 INS 12709/2022-A-7 | 2.8.2022 | 2.8.2022 | 4.8.2022 | 2 | |
| C 28279/SL37/KSUL | ostatní zahajovací rozvaha společnosti Raeder & Falge s.ro. ke dni 1.1.2022 | 26.7.2022 | 3.8.2022 | 12 | ||
| C 28279/SL36/KSUL | notářský zápis [Nz 244/2022] | 1.8.2022 | 3.8.2022 | 22 | ||
| C 28279/SL35/KSUL | ostatní zahajovací rozvaha společnosti RAFA BAOU GROUP a.s., IČ: 106 97 381 jako nástupnické společnosti. ke dni 1.1.2022 ověřená auditorem dne 28.7.2022 | 26.7.2022 | 1.8.2022 | 13 | ||
| C 28279/SL34/KSUL | účetní závěrka [2021] účetní závěrka společnosti Raeder&Falge s.r.o. jako rozdělované společnosti ke dni 31.12.2021 ověřená auditorem dne 22.6.2022 | 19.6.2022 | 1.8.2022 | 24 | ||
| C 28279/SL33/KSUL | notářský zápis [Nz 244/2022] | 1.8.2022 | 1.8.2022 | 22 | ||
| C 28279/SL32/KSUL | účetní závěrka [2020] | 30.6.2021 | 28.7.2022 | 29.7.2022 | 13 | |
| C 28279/SL31/KSUL | ostatní zápis z VH | 30.6.2021 | 28.7.2022 | 29.7.2022 | 2 | |
| C 28279/SL30/KSUL | notářský zápis [NZ 285/2022] | 21.6.2022 | 22.6.2022 | 4 | ||
| C 28279/SL29/KSUL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 286/2022], rozhod. o statut. orgánu | 21.6.2022 | 22.6.2022 | 5 | ||
| C 28279/SL28/KSUL | notářský zápis [N 214/2021, NZ 238/2021] | 4.6.2021 | 7.6.2021 | 15 | ||
| C 28279/SL27/KSUL | účetní závěrka [2019] | 29.6.2020 | 30.7.2020 | 31.7.2020 | 13 | |
| C 28279/SL26/KSUL | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva auditora [2018] | 10.6.2019 | 12.6.2019 | 13.6.2019 | 23 | |
| C 28279/SL25/KSUL | účetní závěrka [2017], výroční zpráva [2017], zpráva auditora [2017] | 11.4.2018 | 17.8.2018 | 22.8.2018 | 24 | |
| C 28279/SL24/KSUL | notářský zápis [NZ 120/2017] | 8.9.2017 | 15.12.2017 | 22.12.2017 | 3 | |
| C 28279/SL23/KSUL | účetní závěrka [2016], výroční zpráva [2016], zpráva auditora [2016] | 10.10.2017 | 16.10.2017 | 24 | ||
| C 28279/SL22/KSUL | účetní závěrka [2015], zpráva auditora [2015] | 23.6.2016 | 21.9.2016 | 23.9.2016 | 14 | |
| C 28279/SL21/KSUL | výroční zpráva [2015] | 23.6.2016 | 21.9.2016 | 23.9.2016 | 4 |
záznamů na stránku