Zemědělská výroba Bartoušov s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 19:14
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
52 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 171184/SL58/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 12.07.2026 | 12.7.2026 | 13.7.2026 | 13.7.2026 | ||
| C 171184/SL56/MSPH | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2025 | 6.7.2025 | 16.7.2025 | 16.7.2025 | ||
| C 171184/SL52/MSPH | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 16.07.2024 | 16.7.2024 | 17.7.2024 | 17.7.2024 | ||
| C 171184/SL50/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2023 | 8.7.2023 | 15.7.2023 | 18.7.2023 | ||
| C 171184/SL49/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 06.07.2022 | 6.7.2022 | 1.8.2022 | 18.1.2023 | ||
| C 171184/SL47/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.5.2021 | 29.9.2021 | 8.10.2021 | 1 | |
| C 171184/SL46/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 29.9.2021 | 8.10.2021 | 1 | |
| C 171184/SL45/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 29.9.2021 | 8.10.2021 | 2 | |
| C 171184/SL44/MSPH | ostatní zápis z VH | 23.6.2020 | 30.10.2020 | 5.11.2020 | 1 | |
| C 171184/SL43/MSPH | účetní závěrka [2019] VZZ | 31.12.2019 | 30.10.2020 | 5.11.2020 | 2 | |
| C 171184/SL42/MSPH | účetní závěrka [2019] příloha | 31.12.2019 | 30.10.2020 | 5.11.2020 | 2 | |
| C 171184/SL41/MSPH | účetní závěrka [2019] rozvaha | 31.12.2019 | 30.10.2020 | 5.11.2020 | 1 | |
| C 171184/SL40/MSPH | notářský zápis [NZ 264/2020] | 27.5.2020 | 27.5.2020 | 5 | ||
| C 171184/SL39/MSPH | účetní závěrka [2018] VZZ | 31.12.2018 | 19.6.2019 | 24.6.2019 | 2 | |
| C 171184/SL38/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 19.6.2019 | 24.6.2019 | 1 | |
| C 171184/SL37/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 19.6.2019 | 24.6.2019 | 2 | |
| C 171184/SL36/MSPH | ostatní zápis z VH | 18.6.2019 | 19.6.2019 | 24.6.2019 | 1 | |
| C 171184/SL35/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha | 31.12.2017 | 27.6.2018 | 31.7.2018 | 1 | |
| C 171184/SL34/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 27.6.2018 | 31.7.2018 | 2 | |
| C 171184/SL33/MSPH | ostatní zápis z VH | 15.6.2018 | 27.6.2018 | 31.7.2018 | 1 | |
| C 171184/SL32/MSPH | účetní závěrka [2017] VZZ | 31.12.2017 | 27.6.2018 | 31.7.2018 | 2 | |
| C 171184/SL31/MSPH | ostatní zápis z valné hromady | 1.6.2017 | 3.7.2017 | 28.7.2017 | 1 | |
| C 171184/SL30/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha | 31.12.2016 | 3.7.2017 | 28.7.2017 | 1 | |
| C 171184/SL29/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 3.7.2017 | 28.7.2017 | 2 | |
| C 171184/SL28/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ | 31.12.2016 | 3.7.2017 | 28.7.2017 | 1 |
záznamů na stránku