Pflaument Investment, s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 01:23
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
70 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 175263/SL70/MSPH | účetní závěrka [2025], výroční zpráva [2025], zpráva o vztazích [2025], zpráva auditora [2025] | 31.12.2025 | 28.7.2026 | 18.8.2026 | 19 | |
| C 175263/SL69/MSPH | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.07.2026 | 8.7.2026 | 8.7.2026 | 14.7.2026 | ||
| C 175263/SL68/MSPH | zakladatelské dokumenty | 11.9.2025 | 11.9.2025 | 15.9.2025 | 4 | |
| C 175263/SL67/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 28.7.2025 | 4.8.2025 | 19 | |
| C 175263/SL66/MSPH | účetní závěrka [2024] rozvaha | 31.12.2024 | 28.7.2025 | 4.8.2025 | 4 | |
| C 175263/SL65/MSPH | účetní závěrka [2024] příloha | 31.12.2024 | 28.7.2025 | 4.8.2025 | 4 | |
| C 175263/SL64/MSPH | účetní závěrka [2024] VZaZ | 31.12.2024 | 28.7.2025 | 4.8.2025 | 2 | |
| C 175263/SL63/MSPH | zakladatelské dokumenty společenská smlouva | 6.12.2023 | 20.11.2024 | 25.11.2024 | 6 | |
| C 175263/SL62/MSPH | účetní závěrka [2023] rozvaha | 31.12.2023 | 29.5.2024 | 18.6.2024 | 4 | |
| C 175263/SL61/MSPH | účetní závěrka [2023] VZaZ | 31.12.2023 | 29.5.2024 | 18.6.2024 | 2 | |
| C 175263/SL60/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 29.5.2024 | 18.6.2024 | 20 | |
| C 175263/SL59/MSPH | účetní závěrka [2023] příloha | 31.12.2023 | 29.5.2024 | 18.6.2024 | 4 | |
| C 175263/SL58/MSPH | zakladatelské dokumenty společenská smlouva společnosti | 20.11.2023 | 22.11.2023 | 23.11.2023 | 6 | |
| C 175263/SL57/MSPH | zakladatelské dokumenty | 20.11.2023 | 20.11.2023 | 6 | ||
| C 175263/SL56/MSPH | notářský zápis [NZ 995/2023] | 20.11.2023 | 20.11.2023 | 7 | ||
| C 175263/SL55/MSPH | účetní závěrka [2022] Rozvaha | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 4.8.2023 | 4 | |
| C 175263/SL54/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 4.8.2023 | 20 | |
| C 175263/SL53/MSPH | účetní závěrka [2022] Příloha | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 4.8.2023 | 4 | |
| C 175263/SL52/MSPH | účetní závěrka [2022] VZaZ | 31.12.2022 | 31.7.2023 | 4.8.2023 | 2 | |
| C 175263/SL51/MSPH | notářský zápis [NZ 427/2023] | 15.5.2023 | 15.5.2023 | 11 | ||
| C 175263/SL50/MSPH | zakladatelské dokumenty | 8.6.2020 | 11.10.2022 | 12.10.2022 | 4 | |
| C 175263/SL49/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha | 31.12.2021 | 2.8.2022 | 5.8.2022 | 2 | |
| C 175263/SL48/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha | 31.12.2021 | 2.8.2022 | 5.8.2022 | 4 | |
| C 175263/SL47/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ | 31.12.2021 | 2.8.2022 | 5.8.2022 | 1 | |
| C 175263/SL46/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 26.7.2021 | 2.9.2021 | 4 |
záznamů na stránku