Cemio Switzerland Group, a.s.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 22:58
Vymazáno
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
26 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B 17292/SL27/MSPH | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 08.02.2023 | 8.2.2023 | 8.2.2023 | 8.2.2023 | ||
| B 17292/SL26/MSPH | účetní závěrka [2021] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 09.07.2022 | 9.7.2022 | 5.9.2022 | 24.1.2023 | ||
| B 17292/SL24/MSPH | notářský zápis [NZ 1282/2022], změna právní formy, fúze | 14.12.2022 | 1.1.2023 | 19 | ||
| B 17292/SL23/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 11.11.2022 | 21.11.2022 | 10 | |
| B 17292/SL22/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 11.11.2022 | 21.11.2022 | 10 | |
| B 17292/SL21/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 11.11.2022 | 21.11.2022 | 6 | |
| B 17292/SL20/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 11.11.2022 | 21.11.2022 | 10 | |
| B 17292/SL19/MSPH | projekt fúze | 10.11.2022 | 10.11.2022 | 11.11.2022 | 8 | |
| B 17292/SL18/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného akcionáře | 23.6.2021 | 6.10.2022 | 12.10.2022 | 1 | |
| B 17292/SL17/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného akcionáře | 23.6.2021 | 6.10.2022 | 12.10.2022 | 1 | |
| B 17292/SL16/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 16.2.2022 | 9.3.2022 | 10 | |
| B 17292/SL15/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 17.1.2022 | 10.2.2022 | 14 | |
| B 17292/SL14/MSPH | účetní závěrka [2014] | 31.12.2014 | 17.12.2021 | 5.1.2022 | 14 | |
| B 17292/SL13/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 21.5.2021 | 21.5.2021 | 10.6.2021 | 2 | |
| B 17292/SL7/MSPH | notářský zápis NZ 658/2013 | 29.7.2013 | 10.3.2014 | 13.3.2014 | 18 | |
| B 17292/SL6/MSPH | ostatní záp.z jed.představenstva | 5.8.2013 | 10.3.2014 | 13.3.2014 | 1 | |
| B 17292/SL5/MSPH | účetní závěrka [2012] | 31.12.2012 | 7.1.2014 | 20.1.2014 | 10 | |
| B 17292/SL4/MSPH | účetní závěrka [2011] příloha | 31.12.2011 | 7.1.2014 | 20.1.2014 | 4 | |
| B 17292/SL3/MSPH | účetní závěrka [2011] VZaZ | 31.12.2011 | 7.1.2014 | 20.1.2014 | 2 | |
| B 17292/SL2/MSPH | účetní závěrka [2011] rozvaha | 31.12.2011 | 7.1.2014 | 20.1.2014 | 4 | |
| B 17292/SL1/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 118/2011 | 20.5.2011 | 28.6.2011 | 24 | ||
| B 3289/SL12/KSHK | notářský zápis [NZ 937/2020] rozhodnutí jediného akcionáře/změna stanov | 8.10.2020 | 8.10.2020 | 6 | ||
| B 3289/SL11/KSHK | ostatní Rozhodnutí jediného ancionáře | 6.9.2018 | 26.9.2018 | 2 | ||
| B 3289/SL10/KSHK | ostatní Zápis z jednání představenstva | 6.9.2018 | 26.9.2018 | 2 | ||
| B 3289/SL9/KSHK | notářský zápis [NZ 341/2017], stanovy společnosti | 29.3.2017 | 16 |
záznamů na stránku