ILOS Industrie Logistik Service s.r.o.
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 10:48
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
49 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 11864/SL49/KSPL | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 23.4.2026 | 24.4.2026 | 31 | ||
| C 11864/SL48/KSPL | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 12.11.2024 | 28.11.2024 | 29 | ||
| C 11864/SL47/KSPL | rozhod. o statut. orgánu odvolání a udělení prokury | 7.5.2024 | 23.5.2024 | 2 | ||
| C 11864/SL46/KSPL | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 18.10.2023 | 26.10.2023 | 27 | ||
| C 11864/SL45/KSPL | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 9.11.2022 | 1.12.2022 | 27 | ||
| C 11864/SL44/KSPL | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 5.1.2022 | 5.1.2022 | 26 | ||
| C 11864/SL43/KSPL | notářský zápis [NZ 2051/2021] projekt fúze Giesbert s.r.o. vs. ILOS Industrie Logistik Service s.r.o. | 24.11.2021 | 28.12.2021 | 22 | ||
| C 11864/SL42/KSPL | účetní závěrka [2021] zpráva auditora (zahajovací rozvaha) | 10.12.2021 | 28.12.2021 | 13 | ||
| C 11864/SL41/KSPL | účetní závěrka [2020] zpráva auditora | 6.12.2021 | 28.12.2021 | 26 | ||
| C 11864/SL40/KSPL | notářský zápis [NZ 2051/2021], projekt fúze Giesbert s.r.o. vs. ILOS Industrie Logistik Service s.r.o. | 24.11.2021 | 24.11.2021 | 22 | ||
| C 11864/SL39/KSPL | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 4.12.2020 | 18.12.2020 | 28 | ||
| C 11864/SL38/KSPL | účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018] | 7.1.2020 | 27.1.2020 | 20 | ||
| C 11864/SL37/KSPL | účetní závěrka [2017] příloha | 18.6.2018 | 3.9.2018 | 10.9.2018 | 2 | |
| C 11864/SL36/KSPL | účetní závěrka [2017] vzz | 18.6.2018 | 3.9.2018 | 10.9.2018 | 2 | |
| C 11864/SL35/KSPL | účetní závěrka [2017] rozvaha | 18.6.2018 | 3.9.2018 | 10.9.2018 | 2 | |
| C 11864/SL34/KSPL | účetní závěrka [2016] rozvaha | 10.6.2017 | 11.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 11864/SL33/KSPL | účetní závěrka [2015] vzz | 9.6.2016 | 11.4.2018 | 12.4.2018 | 1 | |
| C 11864/SL32/KSPL | účetní závěrka [2015] rozvaha | 9.6.2016 | 11.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 11864/SL31/KSPL | účetní závěrka [2016] vzz | 10.6.2017 | 11.4.2018 | 12.4.2018 | 2 | |
| C 11864/SL30/KSPL | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 511/2017] | 15.2.2017 | 15.2.2017 | 10 | ||
| C 11864/SL29/KSPL | účetní závěrka [2014] rozvaha | 15.6.2015 | 6.8.2015 | 24.9.2015 | 2 | |
| C 11864/SL28/KSPL | účetní závěrka [2014] | 15.6.2015 | 6.8.2015 | 24.9.2015 | 1 | |
| C 11864/SL27/KSPL | účetní závěrka [2013] rozvaha | 8.5.2014 | 15.6.2015 | 24.9.2015 | 2 | |
| C 11864/SL26/KSPL | účetní závěrka [2012] rozvaha | 17.6.2013 | 15.6.2015 | 24.9.2015 | 2 | |
| C 11864/SL25/KSPL | účetní závěrka [2012] výkaz zisku a ztrát | 17.6.2013 | 15.6.2015 | 24.9.2015 | 1 |
záznamů na stránku