Stadium Arcadium, s.r.o. v likvidaci
Údaje platné ke dni 6. září 2026 v 21:44
Vymazáno
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
116 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 7143/SL118/MSPH | zpráva o likvidaci | 30.9.2021 | 30.12.2021 | 10.1.2022 | 3 | |
| C 7143/SL117/MSPH | účetní závěrka [2021] k 31.3.2021 | 31.3.2021 | 30.12.2021 | 10.1.2022 | 14 | |
| C 7143/SL116/MSPH | účetní závěrka [2021] k 30.9.2021 | 30.9.2021 | 30.12.2021 | 10.1.2022 | 12 | |
| C 7143/SL115/MSPH | ostatní zápis z VH | 30.6.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 1 | |
| C 7143/SL114/MSPH | účetní závěrka [2021] příloha k 31.3.2021 | 31.3.2021 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 10 | |
| C 7143/SL113/MSPH | účetní závěrka [2020] příloha | 31.12.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 12 | |
| C 7143/SL112/MSPH | účetní závěrka [2021] rozvaha k 31.3.2021 | 31.3.2021 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 2 | |
| C 7143/SL111/MSPH | výroční zpráva [2020] | 31.12.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 4 | |
| C 7143/SL110/MSPH | účetní závěrka [2020] rozvaha | 31.12.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 2 | |
| C 7143/SL109/MSPH | účetní závěrka [2020] VZaZ | 31.12.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 2 | |
| C 7143/SL108/MSPH | ostatní zápis z VH | 16.3.2021 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 1 | |
| C 7143/SL107/MSPH | zpráva o vztazích [2020] | 31.12.2020 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 4 | |
| C 7143/SL106/MSPH | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 31.12.2019 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 38 | |
| C 7143/SL105/MSPH | účetní závěrka [2021] VZaZ K 31.3.2021 | 31.3.2021 | 2.8.2021 | 6.9.2021 | 2 | |
| C 7143/SL104/MSPH | notářský zápis [NZ 338/2021] | 31.3.2021 | 31.3.2021 | 9.4.2021 | 7 | |
| C 7143/SL103/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 477/2020] | 19.6.2020 | 21.6.2020 | 6 | ||
| C 7143/SL102/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 5 | |
| C 7143/SL101/MSPH | ostatní rozhodnutí jed. společníka | 28.6.2019 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 1 | |
| C 7143/SL100/MSPH | zpráva auditora r.2018 | 31.12.2018 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 41 | |
| C 7143/SL99/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 18 | |
| C 7143/SL98/MSPH | výroční zpráva [2018] | 31.12.2018 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 5 | |
| C 7143/SL97/MSPH | zpráva o vztazích [2018] | 31.12.2018 | 14.2.2020 | 19.2.2020 | 4 | |
| C 7143/SL96/MSPH | notářský zápis [NZ 758/2019] | 9.8.2019 | 5.9.2019 | 3 | ||
| C 7143/SL95/MSPH | ostatní rozhodnutí jediného společníka | 17.7.2019 | 13.8.2019 | 5.9.2019 | 2 | |
| C 7143/SL94/MSPH | notářský zápis [NZ 758/2019] | 9.8.2019 | 13.8.2019 | 5.9.2019 | 4 |
záznamů na stránku