MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 10:50
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
52 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 14086/SL53/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis [NZ 144/2026] | 20.5.2026 | 20.5.2026 | 19 | ||
| C 14086/SL52/MSPH | účetní závěrka [2024] | 31.12.2024 | 11.11.2025 | 11.11.2025 | 3 | |
| C 14086/SL51/MSPH | účetní závěrka [2023] | 31.12.2023 | 9.9.2024 | 12.9.2024 | 2 | |
| C 14086/SL50/MSPH | účetní závěrka [2021] | 31.12.2021 | 10.10.2023 | 12.10.2023 | 3 | |
| C 14086/SL49/MSPH | účetní závěrka [2022] | 31.12.2022 | 10.10.2023 | 12.10.2023 | 3 | |
| C 14086/SL48/MSPH | notářský zápis [NZ 39/2023] | 1.6.2023 | 6.6.2023 | 27.6.2023 | 22 | |
| C 14086/SL47/MSPH | účetní závěrka [2020] | 31.12.2020 | 26.10.2021 | 1.11.2021 | 2 | |
| C 14086/SL46/MSPH | účetní závěrka [2019] | 31.12.2019 | 26.10.2021 | 1.11.2021 | 2 | |
| C 14086/SL45/MSPH | ostatní zápis z VH | 26.9.2019 | 24.10.2019 | 15.11.2019 | 2 | |
| C 14086/SL44/MSPH | účetní závěrka [2018] | 31.12.2018 | 12.9.2019 | 13.9.2019 | 3 | |
| C 14086/SL43/MSPH | účetní závěrka [2017] | 31.12.2017 | 17.10.2018 | 18.10.2018 | 3 | |
| C 14086/SL42/MSPH | účetní závěrka [2016] | 31.12.2016 | 30.1.2018 | 31.1.2018 | 3 | |
| C 14086/SL41/MSPH | účetní závěrka [2015] | 31.12.2015 | 3.10.2016 | 4.10.2016 | 4 | |
| C 14086/SL40/MSPH | účetní závěrka [2014] vzz | 31.12.2014 | 19.10.2015 | 21.10.2015 | 1 | |
| C 14086/SL39/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 19.10.2015 | 21.10.2015 | 1 | |
| C 14086/SL38/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 19.10.2015 | 21.10.2015 | 3 | |
| C 14086/SL37/MSPH | účetní závěrka [2013] | 31.12.2013 | 10.9.2014 | 5.11.2014 | 5 | |
| C 14086/SL36/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 427/2014 | 17.7.2014 | 1.8.2014 | 7.8.2014 | 19 | |
| C 14086/SL35/MSPH | účetní závěrka [2012], výroční zpráva [2012], zpráva o vztazích [2012] | 31.12.2012 | 21.10.2013 | 24.10.2013 | 13 | |
| C 14086/SL34/MSPH | smlouvy o převodu obchod. podílu 4x | 19.3.2013 | 8.4.2013 | 18.4.2013 | 8 | |
| C 14086/SL33/MSPH | zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 147/2013 | 20.3.2013 | 8.4.2013 | 18.4.2013 | 18 | |
| C 14086/SL32/MSPH | účetní závěrka, výroční zpráva, zpráva o vztazích -2011 | 31.12.2011 | 13.11.2012 | 16.11.2012 | 13 | |
| C 14086/SL31/MSPH | účetní závěrka, výroční zpráva, zpráva o vztazích, zpráva auditora r.2010 | 31.12.2010 | 4.8.2011 | 8.8.2011 | 24 | |
| C 14086/SL30/MSPH | zpráva o vztazích za rok 2009 | 31.12.2009 | 13.4.2011 | 1 | ||
| C 14086/SL29/MSPH | výroční zpráva 2009 | 31.12.2009 | 13.4.2011 | 2 |
záznamů na stránku