SANTÉ - zdravotní obuv s.r.o.
Údaje platné ke dni 5. září 2026 v 09:02
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
55 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 53534/SL55/MSPH | účetní závěrka [2024], výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024], zpráva auditora [2024] | 31.12.2024 | 24.2.2026 | 25.2.2026 | 27 | |
| C 53534/SL54/MSPH | účetní závěrka [2023] peněžní toky | 31.12.2023 | 19.9.2024 | 26.9.2024 | 1 | |
| C 53534/SL53/MSPH | účetní závěrka [2022] peněžní toky | 31.12.2022 | 19.9.2024 | 26.9.2024 | 1 | |
| C 53534/SL52/MSPH | účetní závěrka [2023], výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023], zpráva auditora [2023] | 31.12.2023 | 29.8.2024 | 2.9.2024 | 28 | |
| C 53534/SL51/MSPH | účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] | 31.12.2022 | 7.8.2023 | 15.8.2023 | 28 | |
| C 53534/SL50/MSPH | účetní závěrka [2021], výroční zpráva [2021], zpráva o vztazích [2021], zpráva auditora [2021] | 31.12.2021 | 5.10.2022 | 12.10.2022 | 24 | |
| C 53534/SL49/MSPH | účetní závěrka [2019], výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] | 31.12.2019 | 3.9.2021 | 22.9.2021 | 30 | |
| C 53534/SL48/MSPH | účetní závěrka [2020], výroční zpráva [2020], zpráva o vztazích [2020], zpráva auditora [2020] | 31.12.2020 | 29.7.2021 | 3.9.2021 | 27 | |
| C 53534/SL47/MSPH | účetní závěrka [2018] příloha | 31.12.2018 | 26.10.2020 | 2.11.2020 | 5 | |
| C 53534/SL46/MSPH | účetní závěrka [2018] rozvaha | 31.12.2018 | 15.10.2020 | 21.10.2020 | 4 | |
| C 53534/SL45/MSPH | účetní závěrka [2018] VZaZ | 31.12.2018 | 15.10.2020 | 21.10.2020 | 2 | |
| C 53534/SL44/MSPH | notářský zápis [N 1081/2019, NZ 1395//2019] Rozhodnutí jediného společníka o změně zakladatelské listiny | 21.11.2019 | 21.11.2019 | 3 | ||
| C 53534/SL43/MSPH | účetní závěrka [2017] příloha | 31.12.2017 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 6 | |
| C 53534/SL42/MSPH | účetní závěrka [2017] VZaZ 1.1. 2017 - 31.12. 2017 | 31.12.2017 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 2 | |
| C 53534/SL41/MSPH | účetní závěrka [2017] rozvaha 1.1. 2017 - 31.12. 2017 | 31.12.2017 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 8 | |
| C 53534/SL40/MSPH | účetní závěrka [2016] příloha | 31.12.2016 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 6 | |
| C 53534/SL39/MSPH | účetní závěrka [2016] rozvaha 1.1. 2016 - 31.12. 2016 | 31.12.2016 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 4 | |
| C 53534/SL38/MSPH | účetní závěrka [2016] VZaZ 1.1. 2016 - 31.12. 2016 | 31.12.2016 | 26.4.2019 | 6.5.2019 | 2 | |
| C 53534/SL37/MSPH | účetní závěrka [2014] příloha | 31.12.2014 | 15.12.2016 | 16.1.2017 | 6 | |
| C 53534/SL36/MSPH | účetní závěrka [2014] rozvaha | 31.12.2014 | 15.12.2016 | 16.1.2017 | 4 | |
| C 53534/SL35/MSPH | účetní závěrka [2012] VZaZ | 31.12.2012 | 15.12.2016 | 13.1.2017 | 2 | |
| C 53534/SL34/MSPH | účetní závěrka [2014] VZaZ | 31.12.2014 | 15.12.2016 | 13.1.2017 | 2 | |
| C 53534/SL33/MSPH | účetní závěrka [2014], zpráva o vztazích [2014], zpráva auditora [2014] r. 2014 | 31.12.2014 | 15.12.2016 | 13.1.2017 | 17 | |
| C 53534/SL32/MSPH | účetní závěrka [2013] Příloha | 31.12.2013 | 15.12.2016 | 13.1.2017 | 6 | |
| C 53534/SL31/MSPH | účetní závěrka [2013] rozvaha | 31.12.2013 | 15.12.2016 | 13.1.2017 | 2 |
záznamů na stránku