KLUB LYŽAŘU s.r.o.
Údaje platné ke dni 7. září 2026 v 01:53
Sbírka listin
Zde naleznete přehled dokumentů uložených ve sbírce listin.
Přehled listin
49 listin
| Číslo listiny | Typ listiny | Vznik listiny | Došlo na soud | Založeno do SL | Stránek | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C 20212/SL50/KSBR | účetní závěrka [2025] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 04.02.2026 | 4.2.2026 | 4.2.2026 | 4.2.2026 | ||
| C 20212/SL49/KSBR | účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.01.2025 | 7.1.2025 | 7.1.2025 | 7.1.2025 | ||
| C 20212/SL48/KSBR | účetní závěrka [2023] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.01.2024 | 7.1.2024 | 7.1.2024 | 7.1.2024 | ||
| C 20212/SL47/KSBR | ostatní usnesení, obchodní společnosti Q-COOP spol. s r.o. se zakazuje jakkoliv nakládat s obchodním podílem ve výši 1300/1560 ve společnosti KLUB LYŽAŘU s.r.o., IČ 634 73 623 | 14.3.2023 | 21.3.2023 | 14.4.2023 | 4 | |
| C 20212/SL46/KSBR | účetní závěrka [2022] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 07.01.2023 | 7.1.2023 | 7.1.2023 | 24.1.2023 | ||
| C 20212/SL44/KSBR | účetní závěrka [2020] rozvaha + výkaz k 30.6.2020 | 13.1.2021 | 10.1.2022 | 26.1.2022 | 3 | |
| C 20212/SL43/KSBR | účetní závěrka [2019] rozvaha + výkaz k 30.6.2019 | 16.12.2019 | 10.1.2022 | 26.1.2022 | 3 | |
| C 20212/SL42/KSBR | účetní závěrka [2021] rozvaha + výkaz k 30.6.2021 | 3.1.2022 | 10.1.2022 | 26.1.2022 | 3 | |
| C 20212/SL41/KSBR | účetní závěrka [2017] rozvaha k 30.6.2017 | 21.12.2017 | 18.12.2018 | 23.1.2019 | 1 | |
| C 20212/SL40/KSBR | účetní závěrka [2017] příloha k 30.6.2017 | 21.12.2017 | 18.12.2018 | 23.1.2019 | 3 | |
| C 20212/SL39/KSBR | účetní závěrka [2016] rozvaha+výkaz k 30.6.2016 | 29.12.2016 | 26.2.2018 | 1.3.2018 | 3 | |
| C 20212/SL38/KSBR | účetní závěrka [2016] příloha k 30.6.2016 | 29.12.2016 | 26.2.2018 | 1.3.2018 | 3 | |
| C 20212/SL37/KSBR | účetní závěrka [2015] rozvaha+výkaz k 30.6.2015 | 22.12.2015 | 26.2.2018 | 1.3.2018 | 4 | |
| C 20212/SL36/KSBR | účetní závěrka [2015] příloha k 30.6.2015 | 22.12.2015 | 26.2.2018 | 1.3.2018 | 3 | |
| C 20212/SL35/KSBR | účetní závěrka [2014] příloha k 30.6.2014 | 30.9.2014 | 26.2.2018 | 28.2.2018 | 3 | |
| C 20212/SL34/KSBR | účetní závěrka [2014] rozvaha+výkaz k 30.6.2014 | 26.2.2018 | 28.2.2018 | 6 | ||
| C 20212/SL33/KSBR | zakladatelské dokumenty | 12.9.2014 | 26.1.2015 | 29.1.2015 | 6 | |
| C 20212/SL32/KSBR | notářský zápis [NZ 1256/14] spol. smlouva | 12.9.2014 | 26.1.2015 | 29.1.2015 | 10 | |
| C 20212/SL31/KSBR | notářský zápis usnesení mimořádné VH, NZ 2019/2013 | 30.12.2013 | 20.2.2014 | 24.2.2014 | 14 | |
| C 20212/SL30/KSBR | účetní závěrka [2013] k 30.6.2013 | 2.12.2013 | 20.2.2014 | 24.2.2014 | 9 | |
| C 20212/SL29/KSBR | účetní závěrka [2011] k 30.6.2012 | 14.12.2012 | 28.5.2013 | 28.5.2013 | 6 | |
| C 20212/SL28/KSBR | účetní závěrka k 30.6.2012 | 14.12.2012 | 9.1.2013 | 14.1.2013 | 6 | |
| C 20212/SL27/KSBR | zakladatelské dokumenty | 12.5.2012 | 23.5.2012 | 30.5.2012 | 7 | |
| C 20212/SL26/KSBR | zpráva auditora k 30.4.2012 | 4.5.2012 | 23.5.2012 | 30.5.2012 | 6 | |
| C 20212/SL25/KSBR | notářský zápis zakl. listina, NZ 359/2012 | 12.5.2012 | 23.5.2012 | 30.5.2012 | 13 |
záznamů na stránku